Ankara Ümitköy Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta

Ümitköy Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Ümitköy
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta
Kiralama Noktaları2
Popüler Acenteler:Easy GO
Ümitköy Hakkında

Yeni yerleşim alanı olan Yaşamkent'e giden bir ana yol niteliğindeki güzergahta bulunan Ümitköy, ana yollar üzerinde ve geçiş noktalarında yer alması ve turistik noktalara olan mesafesi bulunuyor. Bu nedenle konforlu bir yolculuk için en doğru seçenek araç kiralama olarak karşımıza çıkıyor. Çankaya ilçesine bağlı olan yerleşim yerine kiraladığınız araç ile gitmek isterseniz Kızılay bölgesinden çıkış yaparak batı yönünde D200 yolunu takip ederek ardından Beytepe Köyü yoluna girdikten sonra Hacettepe Beytepe'yi geçerek yaklaşık 17 km süren bir yolu göze almanız gerekiyor. Bölgenin geniş yollar üzerinde yer alması ve düzenli yerleşmesi dolayısıyla en konforlu seçenek araç kiralama olarak karşımıza çıkıyor.

Çayyolu semtine bağlı olarak yer alan söz konusu yerleşim yeri, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı. Çevresinde birçok okul ve sağlık kuruluşu gibi tesisler barındıran yerleşim yeri karayolunu ortadan ikiye bölen bir düzende yer alıyor. Kiralık aracınızla gidebileceğiniz, birbirine çok yakın mesafede yer alan şehir otellerinde konaklama fırsatı bulabilirsiniz. Yine aynı konumda yer alan sayısız restoranda bölgenin mutfağının tadına bakabilir, zengin menüyü keşfedebilirsiniz. 

Şehir dışından gelecekler için en iyi güzergah, öncelikle Çankaya'ya varmak olarak bildirilebilir. Eskişehir'den gelmek istemeniz durumunda E90 karayolunu kullanmanız, Kırıkkale'den gelmek istemeniz durumunda ise varacağınız ilk yer, Elmadağ olmalı.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular