Ankara Otogar Araç Kiralama

Otogar Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Otogar
Ankara Otogar Hakkında

Ankara’nın önemli ulaşım ağlarından birisi olan Ankara Otogarı (AŞTİ), kentin merkezinde yer alıyor. Her gün binlerce yolcunun kullandığı önemli mekanlardan arasında yer alan bu yer sayesinde kentin dilediğiniz noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Her yıl binlerce turistin geldiği Ankara’da otogar çevresinde gezilecek tarihi ve turistik birçok lokasyon yer alıyor.

Ankara Otogarı’na ulaştığınızda kent sizi bütün ihtişamı ile karşılıyor. Dolayısıyla şehri keşfetmek ve rahat bir şekilde gezebilmek için araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede konforlu bir gezi planı yaparak, kentin tüm noktalarını görme şansına sahip olabilirsiniz.

Ankara Otogarı ve çevresinde gezilip, görülebilecek birçok mekan bulunuyor. Bunların arasında en sık ziyaret edilen yerler arasında Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir başta geliyor. Buna ek olarak, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Ulucanlar Cezaevi Müzesi, MTA Şehit Cuma Dağ Tabiat Tarihi Müzesi, Kocatepe Camisi, I. TBMM Kurtuluş Savaşı Müzesi, II. Türkiye Büyük Millet Meclisi Cumhuriyet Müzesi ve Ankara Kalesi gibi tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ODTÜ Kampüsü sınırlarında yer alan Eymir Gölü’nü de listenize ekleyebilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular