Patnos Araç Kiralama

Patnos Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Patnos
Patnos Hakkında

Ağrı’nın en büyük ilçelerinden biri olan Patnos; Van, Bitlis ve Muş yollarının kesişim noktasında bulunuyor. Bu nedenle çevre illere ulaşım sağlamak isteyen gezginlerin yolu Patnos ilçesinden geçiyor. Siz de Ağrı gezinizde, Patnos’un tarihi mekanlarına ve tabiat güzelliklerine mutlaka şans vermelisiniz. Araç kiralama seçeneklerini değerlendirten sonra Süphan Dağı’na komşu olan bölgeye gelebilir ve Patnos’un eşsiz manzarasına tanıklık edebilirsiniz.

Nüfus açısından Ağrı’nın en büyük ilçesi olan Patnos ile şehir merkezi arasında 82 km’lik bir sürüş mesafesi bulunuyor. Kiraladığınız araçla merkez üzerinden Patnos’a gelirken Hamur, Tutak ya da Taşlıçay gibi ilçeleri de görmeniz mümkün. Ağrı Havalimanı’ndan uygun fiyatlarla araç kiraladığınızda, Patnos’a ulaşım sağlamak için yaklaşık 1 saat 20 dakikalık bir yolculuğu gözden çıkarmanız gerekiyor.

D280 Yolu üzerinden Van Bulvarı ya da Atatürk Bulvarı’na giriş yaptığınızda Patnos’un oldukça hareketli olan çarşısıyla karşılaşabilirsiniz. Burada özellikle yöresel hediyelik eşya dükkanları ve Ağrı yemek kültürünü yansıtan esnaf lokantaları ilginizi çekebilir. Patnos Öğretmenevi ve pek çok uygun fiyatlı butik otel de çarşı ve çevresinde yer alıyor.

Aracınızla Patnos’un tarihi alanlarını görmek isterseniz, yönünüzü Giriktepe ve Anzavurtepe’ye doğru çevirmelisiniz. Giriktepe  Höyüğü’ne ulaşım için şehrin en işlek caddelerinden biri olan Malazgirt Caddesi’ni takip ettikten sonra Ziyaret Caddesi’ne dönüş yapmanız gerekiyor. Anzavurtepe Höyüğü içinse, aracınızla Kara Toklu Caddesi’nde devam ederken Selahattin-i Eyyübi Camii’nin olduğu noktaya yönelmeniz şart.  

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular