Palestine Uçak Bileti Ara

Palestine Hakkında

2003 yılında 8 astronotun hayatını kaybettiği Columbia uzay aracı kazasının ardından uzay aracının en büyük parçasının düştüğü yer olarak bilinen ABD’nin Teksas eyaleti şehirlerinden Palestine ülkenin uzay çalışmaları açısından da önemli bir noktada bulunuyor.

Şehir, Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA) yüksek irtifa balonlarının atmosfere gönderildiği Columbia Bilimsel Balon Tesisleri’ne ev sahipliği yapmasıyla tanınıyor. Doğu Teksas’ın Anderson ilinin de merkezi olan Palestine1870’lerde şehirden geçen tren yoluyla büyüyen bir şehir haline geldi. Bugün dahi şehre ulaşımda önemli bir yol olan demiryolu, şehrin önemli müzelerinden birinin de temasını oluşturuyor. Teksas Demiryolu Müzesi, Palestine’de yer alıyor. Tarihi trenler ile Teksas’ın 1800’lerdeki ticari hayatının anlatıldığı müze dışında şehirde bir de Çocuk Müzesi ve Doğu Teksas Kültür Müzesi yer alıyor.

Şehirde uzay araştırmaları açısından gelişmiş bir de üniversite kurulmuş durumda. Uzay çalışmaları açısından önemli bir şehir olan Palestine’de bir de havalimanı yer alıyor. Şehrin 10 kilometre batısında yer alan havalimanı, Columbia Bilimsel Balon Tesisleri’nin de yanında bulunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Palestine uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Palestine varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Palestine uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Palestine uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Palestine uçuşları Palestine Havalimanı'na düzenleniyor.

Palestine uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekiyor mu?

Evet, Palestine uçak bileti satın almak için yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Palestine Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Çar
12ºC
25ºC
Çar
Per
16ºC
27ºC
Per
Cum
14ºC
29ºC
Cum
Cmt
9ºC
25ºC
Cmt
Paz
18ºC
30ºC
Paz
Haritada Görüntüle
Palestine Hakkında Daha Fazla
Palestine Alternatif Ulaşım
Para birimi