Bor Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bor Otogarı
place
Başpınar Mah. Terminal Cd. No:25 51700 Bor/Niğde
local_phone
+903883130010

Bor

Bor Terminali Hakkında

Niğde şehrine bağlı Bor ilçesinin şirin terminali, küçük olmasına rağmen yolculuklarınız için her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz olanaklara sahip. Bor Terminali’nde hem açık hem de kapalı bekleme alanları, alışveriş yapabileceğiniz küçük bir market, mescitler ve tuvaletler bulunuyor.

Bor Terminali’nde az sayıda otobüs firması şubesi hizmet veriyor ama terminalden Mersin, Adana ve Konya gibi komşu şehirlerin yanı sıra Ereğli, Pozantı ve Karapınar gibi büyük ilçelere düzenli olarak otobüs seferleri bulabilirsiniz. Bor ilçesinin çevresi doğa güzellikleri ve milli parklarla çevrili, bundan dolayı Bor Terminali’nden Bozdağ Milli Parkı, Topaşır Milli Parkı ve Göreme Milli Parkı gibi ülkemizin çok ziyaret edilen milli parklarına da otobüs seferleriyle ulaşabilirsiniz. Bor Terminali, ilçe merkezinde yer alıyor ve terminale yürüyerek veya saat başı kalkan ücretsiz otobüs servisleriyle kolayca ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Bor Otogarı'na Ulaşım

Niğde’ye bağlı bir ilçe olan Bor’da yer alan otobüs terminaline ilçe merkezinden yaklaşık 10 dakikada yürümek mümkün. Ayrıca ilçe içerisinden ve Niğde yönünden gelen minibüslerle Bor Terminali’ne rahatça erişim sağlanabiliyor. Taksiler ve ücretsiz servis araçları ise ilçede terminale yolculuğu kolaylaştıran diğer seçenekler. 

Servis Aracı  

Bor ilçe merkezinde yolcuları karşılayan terminale buraya sefer düzenleyen firmaların ücretsiz servislerini kullanarak gelebilirsiniz. Merkezden kalkan servislerin Bor Terminali’ne ulaşma süresi yaklaşık 12 dakika. Üstelik ilçede neredeyse her sefer öncesinde servis olanağı bulunuyor. Meydanda yer alan seyahat ofislerinin önünden veya ilçe içerisinde belirli noktalardan servislere binebilirsiniz. 

Minibüs   

Bor Terminali’ne gelmek için hem ilçe merkezinden hem de Niğde il merkezinden kalkan minibüsleri kullanabilirsiniz. Öğrencilere daha uygun fiyata yolculuk yapma olanağı sağlayan minibüslerle yolculuk 15-20 dakika kadar zaman alıyor. Otobüsün terminalden hareket saatini hesap ederek bu araçlara binmeniz ise araca rahatça yetişmenizi sağlayabilir. 

Üstelik minibüs seferleri sayesinde ilçeye bağlı köy ve kasabalardan da kolaylıkla Bor Terminali’ne erişim sağlayabilirsiniz. Terminalin biraz ilerisinde yolcuları bırakan minibüslerin durağından terminal içine kadar yürümek gerekiyor. 

Taksi 

Bor ilçe merkezinde hizmet veren birkaç farklı taksi durağı mevcut. Bu yerlerden araç çağırarak terminale ulaşmak ise kuşkusuz en pratik yöntemlerden biri. Taksinin geliş süresi ve terminale yolculuğu da hesap ederek otobüsün kalkış saatinden 30-40 dakika öncesinde araç çağırabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less