Mucur Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Mucur Otogarı
place
Yenice, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:528, 40500 Mucur/Kırşehir

Mucur

Mucur Terminali Hakkında

Kırşehir'i büyük bir ilçesi olan Mucur'da Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan otobüs terminali, oldukça küçük olmasına rağmen yolcuların temel ihtiyaçlarını karşılamaları için pek çok olanağa sahip. Market, büfe, küçük bir restoran ve çay içebileceğimiz bir kafe bulunan otobüs terminalinde ilçede yetiştirilen sebze-meyveleri ve el işi yöresel ürünleri de satın alabilirsiniz.

Nevşehir'i turistik beldelerine yakın olan ilçede Avanos, Hacıbektaş, Ürgüp ve Nevşehir'e her saat minibüs bulma şansınız var. Ankara, Kırşehir ve Kayseri arasında yer aldığı için bir mola noktası olarak da hizmet veren terminalde pek çok firmanın bilet satış ofisini bulabilir ve 24 saat taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Mucur Otogarı'na Ulaşım

Mucur ilçe merkezinden kolay ulaşılabilir bir konumda bulunan otobüs terminaline belediye otobüsleri, minibüsler ve taksilerle 24 saat kolayca ulaşım mümkün.  

Minibüsler

Mucur ilçe minibüslerinin merkezi noktasında durakları var. İlçe merkezinin yanı sıra Kırşehir ve Nevşehir’in pek çok ilçesinden de ulaşım hizmeti sağlayan minibüslerle kısa sürede otobüs terminaline gelebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Acıöz Caddesi ve İsmet Aslan Caddesi gibi ilçenin yoğun caddelerde durağı bulunan belediye otobüsleri ile de sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar terminale ulaşmak mümkün.  

Taksi

Acıöz Caddesi’nde 7/24 açık olan Hastane Taksi ve Enver Paşa Caddesi’nde 24 saat hizmet veren (0542) 743 67 38 numaralı Merkez Taksi ile de 5 dakika otobüs terminaline ulaşma şansınız var.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less