Gerze Araç Kiralama

Gerze Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Gerze

Gerze Seyahat Rehberi

Sinop Gerze Hakkında

Sinop'un Karadeniz kıyısında uzanan turistik Gerze ilçesi, şehir merkezine yaklaşık 35 kilometre uzaklıkta güzel bir konumda yer alıyor. Uzun sahil şeridinde sıralanan rengarenk balıkçı tekneleri, her bütçe uygun otelleri ve huzurlu atmosferi ile ünlü Gerze, günübirlik gezilerin yanı sıra her mevsim tatil yapmak için ideal bir adres. Gerze'de araç kiralayarak tarihi ve doğal güzellikleri konforlu yolculuklarla yakından görebilirsiniz.

Uzun sahil yolunda çarpıcı manzaralar eşliğinde keyifli akşam yürüyüşleri yapabileceğiniz ve harika gün batımı fotoğrafları çekebileceğiniz Gerze, aynı zamanda ülkemizin 14. sakin şehri seçildi. Akşam yürüyüşlerine çıkmak için çok tercih edilen Beyaz Balina Aydın Parkı’nın restoranları, kafeleri ve çay bahçelerinde keyifli zaman geçirebileceğiniz gezinizde 1956 yılında çıkan büyük yangında yanan yüzlerce evin tarihi dokusuyla inşa edilen Gerze Yangın Evleri, 1900’lü yılların başında yöreye özgü taş ve ahşap malzemelerle inşa edilen Yakup Ağa Konağı, klasik Osmanlı mimarisini yansıtan İskele Camii ve dini bayramlarda sıkça ziyaret edilen Çeçe Sultan Türbesi de ilçede sıkça ziyaret edilen yerler arasında.

Gerze merkezinden araç kiralama hizmeti alarak kolayca ulaşabileceğiniz ve Karadeniz'in en güzel panoramik fotoğraflarını çekebileceğiniz Gerze Deniz Feneri ve ilçeye 15 kilometre uzaklıkta bir tabiat harikası olan Sorkun Şelalesi de fotoğrafçıların en çok gittiği yerler arasında. Şifalı kaynak sular eşliğinde yemyeşil bir ortamda piknik yapabileceğiniz Acısu Çeşmesi Mesire Alanı’na da uğrayabileceğiniz gezinizde Sinop merkezine giderek ise şehrin tarihi otantik çarşılarında gezebilir ve sahil restoranlarında da taze Karadeniz balıkları tadabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular