Samsun Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Üst
Üst
Lüks
Lüks

Samsun Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Samsun
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Üst, Lüks
Kiralama Noktaları15
Havalimanı Konumları:Çarşamba Havalimanı
Popüler Acenteler:Nissa
Samsun Hakkında

Türkiye tarihinde önemli bir yere sahip olan Samsun, Atatürk’ün kurtuluş mücadelesini başlattığı yer olarak biliniyor. Karadeniz’e kıyısı bulunan bu kentte başlayan kurtuluş hareketi, dalga dalga büyüdü. Bu özelliğine ek olarak Samsun, tarihi çok eski zamanlara dayanıyor. Anadolu coğrafyasının en eski yerleşim birimi olan kent, milattan önce 60 binli yıllardan izler taşıyor. Mitolojide önemli bir yere sahip olan Amazon kadınlarının da bu bölgede yaşadığı biliniyor. Samsun, aynı zamanda doğası ile de biliniyor. Kent, tüm bu özellikleri sebebiyle yerli ve yabancı birçok turistin uğrak noktası haline geliyor.

Samsun, Türkiye için kilit öneme sahip bir kent olması ile biliniyor. Böyle bir yerin tarihini, doğasını ve kültürünü keşfetmek için kusursuz bir gezi planı oluşturmalı ve ona mutlaka uymalısınız. Bunu başarabilmek için de araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu seçenek ile her noktayı görebilecek ve inceleyebileceksiniz.

Samsun ziyaretinizde ilk olarak kurtuluş mücadelesini anlatmak için özel olarak düzenlenen simge lokasyonları görebilirsiniz. Bu noktada, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Açık Hava Müzesi ilk durağınız olabilir. Onur Anıtı, Gazi Müzesi, Samsun Kent Müzesi, Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi gibi yerleri de ek olarak gezip, görebilirsiniz. Samsun’u tanımak için ise, Atakum Plajı, Amisos Tepesi, Bayrak Tepe Tabiat Parkı, Doğu Park, Fener Plajı, Amazon Köyü, Batık Minare, Göl Alan Şelalesi, Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu, Asarkale Kral Kaya Mezarları gezi rotanız içerisinde yer alabilir.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular