Niğde Araç Kiralama

Niğde Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Niğde
Kiralama Noktaları6
Niğde Hakkında

Niğde, yer altı ve yer üstü kaynakları ile turistleri kendisine çeken bir yerleşim birimi. Son yıllarda kış turizmi ve dağcılık faaliyetlerine olanak tanıyan hizmetlerin gelişmesi ile ekstrem sporlara meraklı kişilere de kapılarını açan il, bulundurduğu kültürel miras ile de öne çıkmayı başarıyor. Nitekim tarih sahnesine milattan önce 7 binli yıllarda çıkması da bunun en güzel kanıtı. Kent, Paleolitik Çağ olarak adlandırılan dönemden beridir ayakta ve günümüze kadar ulaşmayı başardı. Bu özelliklerinden dolayı farklı amaçlarla kent hem yaz hem de kışın ziyaret edilen bir yer oldu.

Niğde’de yapılacak birçok etkinlik bulunuyor. Dolayısıyla kenti gezmek görmek ve hissetmek için yapmak istediklerinizin listesiniz oluşturabilirsiniz. Kenti doyasıya keşfetmek ve listenizdeki her bir maddeyi gerçeğe dönüştürebilmek için araç kiralama seçeneğini devreye alabilirsiniz.  

Niğde’de hemen her tarihi dönemden bir iz görebilirsiniz. Ayrıca kentin doğasını ve yer altı kaynaklarını da keşfedebilirsiniz. Bu noktada, Niğde Kalesi, Niğde Müzesi, Niğde Saat Kulesi, Tyana Ören Yeri Ve Su Kemerleri, Alaeddin Cami, Hüdavent Hatun Türbesi, Roma Havuzu, Karatlı Kuş Kayası Kaya Mezarları, Konaklı Rum Kilisesi, Gümüşler Manastırı, Rum Kilisesi, Aşağı Kayabaşı Kilise, Cullaz Mescidi, Sungur Bey Cami, Murat Paşa Cami, Ulukışla Mehmet Paşa Külliyesi gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Çiftehan Kaplıcası, Kocapınar Kaplıcası, Kemerhisar İçmeleri de keşfedilmeye değer alanlar arasında yer alıyor.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular