Nevşehir Uchisar Araç Kiralama

Uchisar Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Uchisar
Uchisar Hakkında

Nevşehir iline bağlı bir belde olan Uçhisar'a kiraladığınız araç ile Nevşehir Merkez'den gitmek isterseniz, doğu yönünde Ürgüp Yolu'nu takip edebilir ve ardından son olarak Atatürk Bulvarı'na giriş yaparak ortalama 8 kilometrelik bir yolu takip etmeniz gerekiyor. Küçük bir bölge olan Uçhisar, Nevşehir'in en önemli doğal güzelliklerine ev sahipliği yapıyor. Çok sayıda mağara otele ev sahipliği yapan beldemize yine bir başka yerleşim merkezi olan Göreme'den ulaşmak isterseniz, batı yönüne doğru Adnan Menderes Caddesi'nden çıkış yaparak yaklaşık 5 kilometrelik yolu aşarak kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

Bölgenin en önemli kalesi Uçhisar Kalesi'ni görmeli, bölgenin en önemli mahzenlerinden olan Kocabağ Şarap Evi'ni görmelisiniz. Bölgenin kuzeydoğusunda yer alan bölgenin en ünlü vadisi konumundaki Aşk Vadisi'nde bir balon turu yapabilir, bölgeyi tepeden görebilirsiniz. Aşk Vadisi'ne ulaşmak Uçhisar'dan zor sayılmaz, sadece 5 km kuzeye Göreme-Uçhisar yolu ile gitmek yeterli oluyor.

Gezilecek, keşfedilecek sayısız noktası bulunan bölgemize kiraladığınız araç ile şehir dışından gelmek isteyebilirsiniz. Bölgeye Ankara Merkez'den gitmek isterseniz yaklaşık 300, Kayseri'den gitmek isterseniz yaklaşık 80 kilometrelik bir yolu aşmanız yeterli oluyor.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular