Saruhanlı Araç Kiralama

Saruhanlı Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Saruhanlı
Manisa Saruhanlı Hakkında

Manisa'nın keyifle gezilebilecek birçok güzelliğe ev sahipliği yapan küçük ilçesi Saruhanlı, hem tarih hem de doğa tutkunlarının keyifle gezebileceği yerlerden. Her köşesinde başka bir güzellikle karşılaşabileceğiniz ilçede araç kiralayarak ilk uğrayabileceğiniz yer 100 kilometre uzunluk ve 100 metre derinliğiyle görkemli bir manzaraya sahip olan Kocadere Kanyonu. Bölgenin doğa sporları merkezi haline gelen etkileyici kanyonda doğa yürüyüşü, kamp ve derelerde olta balıkçılığı yaparak huzurlu atmosferin tadını çıkarabilirsiniz.

İlçe merkezinden yürüyerek kolayca ulaşabileceğiniz Nifli Kemal Parkı ise çok sevilen bir rekreasyon alanı olarak keyifli zaman geçirebileceğiniz yerler arasında. İstasyon Mahallesi’nde çam ormanları arasında uzanan yemyeşil park; süs havuzları, yöresel lezzetler tadabileceğiniz restoranları, çay bahçeleri ve çocuk oyun alanlarıyla güzel zaman geçirebileceğiniz yerler arasında.

Araç kiralayarak kolayca ulaşabileceğiniz tektonik bir göl olan Sarıgöl de her doğa tutkununun keşfetmesi gereken yerler arasında. Çam ormanlarıyla çevrili olan ve piknik alanlarından seyir alanlarına kadar zengin olanaklar sunan Sarıgöl’ün seyir alanlarından da yeşil ve mavinin birleştiği muhteşem manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Tarihi hazineleri de gezme şansı bulabileceğiniz Saruhanlı'da cami, medrese ile hamamdan oluşan bir kompleks olan İshak Çelebi Külliyesi’ni de yakından görebilirsiniz. Etkileyici taş işçilikleri ve sağlam mimarisiyle dikkat çeken külliye, bölgenin çok ziyaret edilen tarihi hazinelerinden biri.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular