Sarıyer Araç Kiralama

Sarıyer Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Sarıyer
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Suv, Lüks, Üst, Minibüs
Kiralama Noktaları16
Popüler Acenteler:Nissa
Sarıyer Hakkında

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Sarıyer; İstanbul Boğazı’nı gören şanslı konumuyla her daim ilgi görmeyi sürdürüyor. Şehrin kuzey bölümünde konumlanan Sarıyer; Kâğıthane, Beşiktaş, Eyüpsultan gibi önemli ilçelerle komşu durumunda. Karadeniz’in ve Boğaz’ın kesiştiği bu ayrıcalıklı bölgeyi, kiraladığınız aracınızla özgürce keşfedebilirsiniz.

İstanbul’daki cazip araç kiralama seçeneklerini değerlendirdikten sonra Sarıyer özelinde bir gezi planı organize etmek isteyenleri oldukça keyifli rotalar bekliyor. Kişisel zevk ve eğilimlerinize göre Sarıyer’in tarihi, turistik ve doğal güzelliklerine yönelebilirsiniz.

Aracınızla ilk olarak tarihi ve kültürel mirasın önemli sembollerinden biri olan Rumeli Hisarı’nı ziyaret edebilirsiniz. Bunun için sahildeki Balta Limanı Hisar Caddesi’ni takip edebilirsiniz. Rumeli Hisarı’na giderken hemen hemen tüm yol boyunca Boğaz’ın eşsiz güzelliği ile karşılaşabilirsiniz. Rumeli Hisarı’na oldukça yakın bir konumda yer alan Aşiyan Müzesi ve Boğaziçi Üniversitesi’ni görmek adına sahildeki Yahya Kemal Caddesi’nden Aşiyan Yolu’na girmeniz gerekiyor.

Haydar Aliyev Caddesi’ni takip etmeniz durumunda ise meşhur Kireçburnu Sahili sizi bekliyor olacak. Kuzey yönünde ilerlemeye devam etmeniz durumunda Vehbi Koç Evi ve Sadberk Hanım Müzesi’ni yakından görebilirsiniz. Doğa ile iç içe olmak istiyorsanız, ilçe sınırları içinde olan Belgrad Ormanı veya Emirgan Korosu’na doğru direksiyon kırabilirsiniz.

Son olarak, Sarıyer’de nadir de olsa denize girebileceğiniz plajlar olduğunu unutmayın. Yaz aylarında araç kiraladıysanız, özellikle Altınkum Bayanlar Plajı’nı ve Kilyos Plajı’nı notlarınız arasına alabilirsiniz. İlçenin en kuzeyinde yer alan Kilyos Plajı’na gitmek adına önce Kilyos-Sarıyer Yolu’nu, ardından da Demirciköy Caddesi’ni kullanmalısınız.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular