İstanbul Pendik Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Üst
Üst
Minibüs
Minibüs
Lüks
Lüks

Pendik Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Pendik
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Üst, Minibüs, Lüks
Kiralama Noktaları15
Popüler Acenteler:Europcar
Pendik Hakkında

İstanbul’un Anadolu yakasında konumlanan Pendik, uzun bir sahile sahip olmanın yanında Roma ve Bizans dönemlerinden taşınan tarihi destinasyonları, alışveriş merkezleri, sarnıç, konak ve manastırlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kocaeli Yarımadası’ndaki Pendik; Kartal, Sultanbeyli, Tuzla, Şile ve Gebze gibi önemli bölgelere de oldukça yakın. Sabiha Gökçen Havalimanı’na aracınızla; Kurtköy-Pendik bağlantısı sayesinde yaklaşık 15 dakika içinde ulaşmanız olası. Uygun bütçeli araç kiralama seçeneklerini değerlendirdiğinizde; Pendik’te ve çevre ilçelerde ziyaret edebileceğiniz pek çok turistik destinasyon ile karşılaşabilirsiniz.

Pendik’in en popüler noktası olan Pendik Sahili’ni ziyaret etmek için kiraladığınız araçla önce Sahil Bulvarı, sonrasında ise Pendik-Caddebostan Sahil Yolu’nu takip etmeniz gerekiyor. Bu uzun sahil yolu boyunca Pendik İskelesi, Pendik Marina ve Marina AVM gibi noktaları görme şansı bulabilirsiniz. İlçenin en popüler çarşısını ziyaret etmek isterseniz, aracınızın yönünü biraz daha iç taraflara doğru çevirmeniz gerekiyor. Sahil üzerinden önce İlhami Soysal Bulvarı’na sonra da 23 Nisan Caddesi’ne geçiş yapmanız durumunda, Pendik Çarşısı’na direkt ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehrin kuzey yönüne doğru uzanan Aydos Caddesi sayesinde ise Aydos Kalesi, Aydos Ormanı, Sultanbeyli Yapay Gölü gibi tarihi ve doğal güzelliklere tanıklık edebilirsiniz. Son olarak ilçe halkı tarafından büyük ilgi gören Pendik Millet Bahçesi’ni görmek adına, D100 Yolu’nu takip edip Mimar Sinan Caddesi’ne doğru sapmanız gerekiyor.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular