Kayışdağı Araç Kiralama

Kayışdağı Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Kayışdağı
İstanbul Kayışdağı Hakkında

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ataşehir ilçesine bağlı Kayışdağı semti; çevresinde hizmet veren büyük hastaneler, iş ve alışveriş merkezleri ile oldukça yoğun. Araç kiralayarak Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan 45 dakikalık bir yolculukla kolayca ulaşabileceğiniz Kayışdağı'nda hem Ataşehir hem de Anadolu Yakası’nın turistik noktalarına da araçla kolayca ulaşmanız mümkün. Gezinizde ilk uğramanız gereken yerlerden biri yemyeşil doğal güzellikler içerisinde uzanan paintball alanları, spor sahaları, koşu ve yürüyüşü parkurlarıyla dikkat çeken Kayışdağı Ormanı. Hafta sonları piknik yapmak için de ideal olan Kayışdağı Ormanı’nda İstanbul'un kalabalığı ve gürültüsünden uzakta dinlendirici zaman geçirebilirsiniz.

Doğa tutkunlarının keyifle gezebileceği başka bir önemli nokta da şehrin ortasında bir vahaya andıran Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi. Etkileyici göletleri, zengin bitki çeşitliliği ve farklı ülkenin farklı coğrafyalardan getirilen rengarenk çiçeklerle süslü botanik bahçeleriyle ilgi gören park, gezinizde keyifli bir mola vermek ve harika fotoğraflar çekmek için ideal bir adres.

Birçok büyük alışveriş merkezine hizmet verdiği Ataşehir'de etkileyici süs havuzları, dünyaca ünlü markalar bulabileceğiniz mağazaları, şık restoranları ve kafeleriyle ilgi gören Watergarden AVM’ye de mutlaka uğramanızı öneririz. Bağdat Caddesi, Kadıköy Çarşısı ve Bahariye Caddesi gibi pek çok turistik noktaya da Kayışdağı’ndan aracınızla kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular