İstanbul İstoç Oto Market Araç Kiralama

Rezervasyon Sorgula

Rezervasyon İptal

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta

İstoç Oto Market Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:İstoç Oto Market
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta
Kiralama Noktaları1
Popüler Acenteler:Grirent
İstoç Oto Market Hakkında

Bağcılar'da Mahmutbey civarında bulunan İSTOÇ Oto Marketi, geniş portfolyoya sahip bir ikinci el oto pazarı olarak bilinir. Avrupa yakasında yer alan oto markete kiraladığınız araç ile Anadolu yakasından kara yolu ile gitmek isterseniz en kısa güzergah olarak  E80 İstanbul Çevreyolu Otoyolu'nu ardından Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü geçerek hedefinize ulaşabilirsiniz. 

Güzergah boyunca Mustafa Kemal Akatlar Kültür Merkezi, Vadi İstanbul Avm, 5. Levent Durağı sonrası ise Eyüppark Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Vega Avm İstanbul'u ziyaret edebilir, alışveriş yapabilirsiniz. 

Yine yol üzerinde Gaziosmanpaşa sınırları dahilinde yer alan Venezia Mega AVM ile de alışveriş gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Mahmutbey Yolu ve Avrupa Otoyolu'nun kesiştiği noktada bulunan ticaret merkezi içerisinde araç alım satımı dışında toptan ya da perakende satışı yapılan birçok ürünün marketi bulunuyor. Ziyaretçiler tarafından hafta içi, özellikle Cuma günleri trafik dolayısıyla gidilmesi önerilmeyen ticaret merkezinde, ürün fiyatlarının uygun olduğu bilinir.

Dönüş yolunda ise Taksim Meydanı'na uğramak isterseniz Güzeltepe Mevki'ne kadar giderek E80 otoyolunu kullandıktan sonra Hasdal-Okmeydanı Bağlantısı sayesinde meydana ulaşmanız 20-25 km olarak hesaplanır.  

Özellikle yabancıların uğrak yeri olan iş merkezinde en çok yakınılan konu ise park alanının kısıtlı olması. Oto marketinin büyüklüğü olarak, bir günün yetmeyeceği, araçları görmek için ise birden fazla güne gereksinim duyulduğu öne sürülür. Eğer yolunuz çevreyolundan geçerse mutlaka görmenizi tavsiye edilir. 

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular