İstanbul Beyoğlu Araç Kiralama

Beyoğlu Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Beyoğlu
Beyoğlu Hakkında

İstanbul’un en önemli konumlarından birisi olan Beyoğlu İlçesi, hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak mekanlarından birisi olması ile öne çıkıyor. Taksim Meydanı’ndan başlayan ve Tünel’e kadar devam eden İstiklal Caddesini de içine alan ilçe, tarihi birçok mekanı sınırları içerisinde barındırıyor. Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen ilçelerinden olan Beyoğlu’na ulaşım da son derece rahat bir şekilde yapılabiliyor. İstanbul’da bulunan iki havalimanına düzenlenen seferler aracılığıyla Beyoğlu ve çevresine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu İlçesi içerisinde gezilecek birçok yer bulunuyor. Bu mekanlar ilçenin birbirinden farklı noktalarında yer alıyor. Bu nedenle Beyoğlu’nun güzelliklerini keşfetmek ve gezi listenizdeki tüm yerleri rahatça görebilmek için araç kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz.

Beyoğlu gezinizde İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı, Cihangir Mahallesi ve Karaköy Mahallesi gezilip, keşfedilmeye değer mekanlar arasında yer alıyor. Geziniz sırasında Galata Kulesi’ne çıkıp, kente tepeden bakabilirsiniz. Bu mekanlara ek olarak İstanbul Modern Sanatlar Müzesi, MiniaTürk, Sent Antuan Kilisesi, Çiçek Pasajı da gezilip, görülebilir.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular