Bahçelievler Araç Kiralama

Bahçelievler Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Bahçelievler
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Suv, Lüks, Minibüs, Üst
Kiralama Noktaları25
Popüler Acenteler:Otocar
Bahçelievler Hakkında

Bahçelievler, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ve merkeze arabayla 30 dakikalık mesafede olan bir bölgedir. Çoğunlukla alışveriş merkezlerinin yoğunlukta olduğu bir yer olarak karşımıza çıkar. D100 otoyolunu kullanarak gidebileceğiniz pek çok mekân bulunuyor. Örneğin Metroport AVM; sineması, buz pisti ve oyun alanıyla çocuklu ailelerin gitmekten keyif aldığı bir alış veriş merkezi. Eğer altın alışverişi, beyaz eşya, gelinlik ve butik alışverişleri yapmak istiyorsanız Yenibosna semtinde bulunan Kuyumcukent AVM’de aradığınızı bulabilirsiniz. Yılın belli dönemlerinde defileler, satranç turnuvaları, araba partileri ve çocuk aktiviteleri de olduğu için ziyaret etmeden önce etkinlik takvimlerini incelemeniz iyi olacaktır.

Piknik yapmayı seviyorsanız eğer civarında Bahçelievler Orman Korusu bulunan Bahçelievler Piknik Alanı keyifli vakit geçireceğiniz bir yer olabilir. Malzemelerinizi yanınıza alarak piknik alanındaki barbeküleri kullanabilir, masalarında piknik keyfinizi yapabilirsiniz. Piknik alanında yürüyüş ve bisiklet parkurları, büfe ve çocuk alanlarının bulunduğunu da bahsetmeden geçmeyelim. Yine doğayla baş başa, huzurlu zaman geçirmek için Bahçeköy’de bulunan Çatalmeşe Mesire Alanı’nda doğa yürüyüşü yapabilir, çocuk parkında çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yenibosna’daki Bahçelievler Şehir Korusu da aklınızda bulunması açısından ilgilenebileceğiniz yerler arasında.

Şirinevler semtindeki Giyim Çarşısı’na giderek uygun fiyatlı kıyafet alışverişi yapabilir, Şirinevler çarşısını adım adım gezebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde daha çok zaman geçirmek istiyorsanız Ömür Plaza Alışveriş Merkezi de seçenekleriniz arasında.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular