Çivril Araç Kiralama

Çivril Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Çivril
Denizli Çivril Hakkında

Denizli'nin hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle dikkat çeken ve şehir merkezine yaklaşık 95 kilometre uzaklıkta bulunan Çivril ilçesi, tarih ve doğa sevenlerin keyifle gezebileceği pek çok hazineye sahip. İlk yerleşimin Hitit döneminde başladığı Çivril, uzun tarihinde Frigyalılardan Bergama Krallığı’na Roma İmparatorluğu'ndan Selçuklulara kadar birçok büyük medeniyetin hakimiyetinde kalmış. Her köşesinde farklı bir tabiat güzelliği bulunan Çivril’de araç kiralayarak kolayca keşfe çıkabilirsiniz.

Fotoğraf çekmekten hoşlananların ilk uğraması gereken yerlerden biri olan ve şehir merkezine yaklaşık 1 saat uzaklıkta bulunan Akdağ Tabiat Parkı; içerisinde yer alan görkemli Tokalı Kanyonu, şelaleleri ve dereleriyle tam bir tabiat cenneti olan park, zengin bitki ve vahşi yaşam çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor. Akdağ Tabiat Parkı’nda piknik alanlarından yürüyüş yollarına seyir teraslarından kır bahçelerine kadar pek çok olanağı bulmanız mümkün. Doğa gezilerinin en önemli adreslerinden biri olan Tokalı Kanyonu ise 200 metreyi bulan devasa kaya oluşumları, yaz aylarında bile buz gibi akan dereleri ve yüzlerce metrelik seyir alanlarıyla her doğa tutkununun keşfetmesi gereken özel noktalardan biri.

Araç kiralayarak Çivril’den kolayca ulaşabileceğiniz Işıklı Göl ise zengin balık çeşitliliği ve göçmen kuşlarıyla yılın her mevsimi kartpostal güzelliğine manzaralara şahit olmak için uğrayabileceğiniz yerler arasında. Tertemiz gölde balık avlama etkinlikleri ve sandal gezilerine çıkarak veya piknik yaparak güzel zaman geçirebilirsiniz. Bergama Krallığı döneminde inşa edilen etkileyici Eumania Antik Kenti, 1800'lü yıllardan günümüze kalan Savranşah Camii, Özdemirci Türk balbalları ve İğdir Çamlığı da Çivril’in çok ziyaret edilen turistik noktaları arasında.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular