Muratpaşa Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Suv
Suv
Orta
Orta
Üst
Üst
Lüks
Lüks
Minibüs
Minibüs

Muratpaşa Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Muratpaşa
Araç Sınıfları:Ekonomik, Suv, Orta, Üst, Lüks, Minibüs
Kiralama Noktaları30
Popüler Acenteler:Emr
Muratpaşa Hakkında

Antalya’nın popüler bir ilçesi olan Muratpaşa, araç kiralama seçeneklerini değerlendiren gezginlerin uğrak yerleri arasında öne çıkıyor. Siz de bütçenize uygun araç kiralama seçeneklerinden yararlanarak özellikle yaz aylarında büyük ilgi gören Muratpaşa ilçesine uğrayabilirsiniz. Kepez, Konyaaltı ve Aksu gibi ilçelerle komşu olan Muratpaşa’nın 20 km civarında sahil şeridi olması, burayı daha da ayrıcalıklı kılıyor. İlçe, Antalya Havalimanı’na yaklaşık olarak 13 kilometrelik bir sürüş mesafesinde yer alıyor.

Muratpaşa’yı kiraladığınız araçla keşfe çıktığınızda, bölgenin tam anlamıyla sembolü olan Kaleiçi semtine öncelik vermelisiniz. Aynı zamanda Antalya’nın ilk kent yerleşimi olarak da bilinen Kaleiçi’ni ziyaret ettiğinizde, tarihe meydan okumaya devam eden pek çok eserle karşılaşabilirsiniz. Sahil üzerinden Kaleiçi’ne gitmek adına Işıklar Caddesi’ni takip etmelisiniz. Şehir merkezi üzerinden semte gelmek içinse İsmet Paşa Caddesi’nden yararlanmalısınız.

Kaleiçi, gezi seçenekleri açısından ziyaretçilerini müthiş bir yoğunlukla karşılıyor. Semtin pek çok bölgesinde karşılaşabileceğiniz Kaleiçi Evleri dışında, Yivli Minare Camii, Hıdırlık Kulesi, Antalya Saat Kulesi ve Arkeoloji Müzesi, aracınızla ziyaret edebileceğiniz yerlerden sadece birkaçı. Tüm bu tarihi destinasyonlar, Kaleiçi semti içerisinde birbirine oldukça yakın lokasyonlarda konumlanıyor.

İlçedeki turunuza kıyı şeridi üzerinden devam etmek isterseniz, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Lara Plajı’na doğru direksiyon kırabilirsiniz. Öte yandan sahilin batı kısmına doğru yöneldiğinizde Mermerli Plajı’na tanıklık etme şansı bulabilirsiniz. Çocuklu ailelerin ilgi odağı olan Oyuncak Müzesi de yine bu ilçe sınırları içerisinde yer alıyor. Bu müzeyi uygun saatlerde ziyaret etmek isterseniz, kiraladığınız araçla Kaleiçi Yat Limanı’na doğru hareket etmeniz gerekiyor.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular