Antalya Merkez Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Lüks
Lüks
Üst
Üst
Minibüs
Minibüs

Merkez Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Merkez
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Lüks, Üst, Minibüs
Kiralama Noktaları8
Popüler Acenteler:Emr
Antalya Merkez Hakkında

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve turistik açıdan Türkiye’nin en gelişmiş şehri olan Antalya, keşfedilmesi gereken ilk yerlerden biri. Türkiye’nin turizm kaynağının büyük bir kısmını oluşturan şehir yerli ve yabancı turistler ile çok daha kalabalık bir şehir haline geliyor. Şehrin komşusu olan Muğla, Burdur, Isparta, Konya Karaman ve Mersin gibi şehirlerden ya da Türkiye’nin dört bir yanından araç kiralayarak Antalya’nın tadını çıkarabilmek mümkün. 

Birçok şehirden havayolu ve karayolu ile ulaşımın sağlandığı Antalya’ya yurtdışından da uçak seferleri düzenleniyor. Bunun yanı sıra deniz otobüsleri de Antalya’ya ulaşım için kullanılabiliyor. Şehre gelen turistler havalimanı, otogar ya da iskelelerden şehir merkezine ulaşmak için araç kiralama seçeneklerinden faydalanabilirler.

Hem tarihi hem de doğal birçok güzelliğe sahip olan Antalya’da mutlaka görmeniz gereken yerlerin listesi şu şekilde: Kaleiçi, Karain Mağarası, Güver Uçurumu, Olympos Antik Kenti, Patara Antik Kenti, Selge Antik Kenti, Yanartaş, Antalya Arkeoloji Müzesi, Antalya Hayvanat Bahçesi, Side Antik Kenti, Antalya Akvaryum, Termessos Milli Parkı, Tahtalı Teleferik, Köprülü Kanyon, Hadrian Kapısı, Beldibi Mağarası, Yivli Minare. Bu tarihi ve doğal güzelliklere araç kiralayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Antalya Kaleiçi şehrin merkezinde bulunup Patarak Antik Kenti şehir merkezine 200 kilometre, Antalya Hayvanat Bahçesi 13 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular