Manavgat Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta

Manavgat Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Manavgat
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta
Kiralama Noktaları2
Popüler Acenteler:Nissa
Manavgat Hakkında

Antalya’nın en popüler turistik ilçeleri arasında gösterilen Manavgat, her sene özellikle de yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turisti misafir ediyor. Bölgeye geldiğinizde Antik kent destinasyonlarının haricinde çok sayıda, müze, şelale ve plaj ile karşılaşmanız olası. Şehrin en büyük ikinci ilçesi olarak öne çıkan Manavgat; Serik, Alanya, Gündoğmuş ve Aksedi gibi ilçelerle komşu durumunda.

Manavgat ilçesi ile Antalya Havalimanı arasında yaklaşık olarak 72 km’lik bir sürüş mesafesi bulunuyor. Alanya Havalimanı ya da Antalya Havalimanı çevresinde yer alan araç kiralama seçeneklerini değerlendirenler, Manavgat’ın güzelliklerini keşfetmek adına ilçeye doğru yolculuk yapıyor.  Siz de uygun fiyatlı araç kiralama seçeneklerinden yararlanarak Manavgat’ın tarihi ve tabiat güzelliklerine dokunmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Manavgat ilçe sınırları içerisinde kiraladığınız araçla keşfe çıktığınızda, ilk olarak bölgenin enfes plajlarını ve koylarını ziyaret edebilirsiniz. Kavurucu Antalya sıcaklarında biraz olsun serinlemek istiyorsanız, Side’de bulunan halk plajlarını değerlendirebilirsiniz. Manavgat, sahilin 3 km içerisinde yer aldığı için ilçe sınırlarında doğrudan bir plaj bulunmuyor. Ancak komşu ilçe Side’ye ulaşım son derece kolay olduğu için buradaki plajları değerlendirmek mümkün. Acısu Caddesi ya da Titreyengöl Caddesi’ni değerlendirerek Side’de yer alan pek çok halk plajına ulaşabilirsiniz. Bu plajlar arasında özellikle Evrenseki Plajı, Side Halk Plajı, Kumköy Plajı ve Sorgun Halk Plajı ön plana çıkıyor.

İlçenin içinden geçen Manavgat Nehri ise doğayla kucaklaşmak ve temiz hava almak isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. Akdeniz’e dökülen nehir, dar kanyonlar arasından geçtiği için meşhur Manavgat Şelalesi’ini ortaya çıkarıyor. Bu eşsiz güzelliğe ulaşmak için D400 Yolu’nu kullandıktan sonra Demokrasi Bulvarı’na doğru yönelmeniz gerekiyor. Aracınızla buraya geldiğinizde sevdiklerinizle beraber trekking turlarına dahil olabilir ya da şelale çevresindeki uygun mesire alanlarında keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Bölgedeki diğer bir tabiat güzelliği olan Köprülü Kanyon Milli Parkı’nı ziyaret etmek isterseniz, ilçenin kuzeyindeki Bozyaka Yolu’nu takip etmelisiniz. İlçenin güneyinde konumlanan Titreyen Göl’ün güzelliğine yakından tanıklık etmek içinse kiraladığınız araçla Sorgun beldesine doğru yol almalısınız.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular