Kalkan Araç Kiralama

Kalkan Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Kalkan
Antalya Kalkan Hakkında

Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı turistik bir tatil cenneti olan Kalkan, Antalya ile Fethiye arasındaki güzel konumu ve zengin konaklama alternatifleriyle her yıl binlerce turisti misafir ediyor. Yunanistan'ın Meis Adası'nın tam karşısında yer alan ve Antalya'nın en uç noktası olan Kalkan’ın dört tarafı yemyeşil ormanlarla ve masmavi denizlerle çevrili. Lüks villalar, butik oteller ve pansiyonlarıyla her bütçeye uygun konaklama alternatiflerine sahip belde, Akdeniz manzaralı balık restoranları, kafeleri ve eğlence merkezleriyle de çok ilgi görüyor.

Çevresinde Akdeniz’in temiz sularının tadını çıkarabileceğiniz birçok plaj ve koya sahip Kalkan’da araç kiralama hizmeti alarak kolayca ulaşabileceğiniz dünyanın en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajı, ince kumlu uzun sahiliyle ünlü Patara Plajı, tekne gezilerini değişmez adreslerinden olan Üçağız Koyu, Kışla Koyu, Kalamar Koyu ve Kalkan Koyu, ilk uğramanız gereken yerlerden. Tarih ve kültür meraklıları için Roma ve Likya’dan Osmanlı dönemine kadar uzanan tarihi hazineler sunan Kalkan’da dalış turlarının ana merkezi olan Kekova batık şehir, Xanthos Antik Kenti, Letoon Antik Kenti ve Patara Antik Kenti’ni de keşfe çıkabilirsiniz.

Araç kiralama hizmetiyle rahatça gezebileceğiniz Akdeniz’deki en iyi korunmuş koylarına ev sahipliği yapan Kalkan’ın taş mimarili Osmanlı konaklarının süslediği Arnavut kaldırımlı dar sokakları, yöresel ürünler alabileceğiniz hareketli çarşılar, balık restoranları, plaj kulüpleri ve eğlence mekanları da yaz aylarında turistlerle doluyor.  

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular