Finike Araç Kiralama

Finike Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Finike
Antalya Finike Hakkında

Portakal ve mandalina bahçeleriyle ünlü, Akdeniz kıyısında uzanan Finike ilçesi, verimli tarım arazilerinin yanı sıra veya Olimpos ve Adrasan gibi turistik beldeleri için de her yıl binlerce insanı kendine çekiyor. Tabiat harikaları ve dört köşesini saran etkileyici antik kentleriyle görülmeye değer birçok yere sahip olan Finike’nin geniş bir alana yayılan turistik noktalarını araç kiralama hizmeti alarak rahatça gezebilirsiniz.

Finike'de ilk uğramanız gereken yerlerden biri ilçe merkezine yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta yer alan ve Akdeniz fokları ile deniz kaplumbağalarına ev sahipliği yapan tertemiz Andrea Doria Koyu. Yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili küçük koyda cam berraklığındaki denizde hem doyasıya yüzebilir hem de dalışlar yaparak su altı zenginliklerini yakından görebilirsiniz. Doğa yürüyüşleri ve fotoğrafçılık gezileriyle çok ziyaret edilen 22 kilometre uzaklıktaki Gökbük Kanyonu ise sarp kayalar arasından dökülen şelaleleri ve seyir alanlarıyla piknik yapmak için ideal bir adres.

Çevresi birbirinden güzel antik kentlerle çevrili olan Finike’de Arykanda Antik Kenti, Myra Antik Kenti, bölgeye hakim bir yüksek bir tepe üzerinde yer alan Rhodiapolis Antik Kenti en çok ziyaret edilen yerler arasında. Olimpos ve Adrasan gibi Antalya'nın en popüler turistik beldelerine araç kiralayarak kolayca ulaşabileceğiniz Finike'de sahillerdeki eğlence mekanları ve balık restoranlarında keyifli zaman geçirerek gezinizin yorgunluğunu atabilirsiniz.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular