MTThomas Cook Airlines

Ucuz Thomas Cook Airlines Uçak Bileti

MT Thomas Cook Airlines Hakkında

Merkezi Manchester’da bulunan ve İngiltere’nin en büyük havayolu şirketi olarak bilinen Thomas Cook, yolcu taşıma faaliyetlerini 2000 yılında başlattı. Birleşik Krallık sınırlarındaki 20 havalimanı üzerinden uçuş operasyonlarını yöneten Thomas Cook, Manchester Havalimanı ve London Gatwick Havalimanı’nı ana merkez olarak kullanıyor. Dünya genelinde her yıl altı buçuk milyonun üzerinde yolcu taşıyan Thomas Cook Havayolları, Kuzey Amerika, Karayipler, Hindistan ve Avrupa’daki pek çok metropolün de dâhil olduğu 72 destinasyona uçuşlar gerçekleştiriyor.

Checkin İşlemleri Thomas Cook Airlines Check-In İşlemleri

Thomas Cook Havayolları’nın düzenlediği uçuşlar için online check-in işlemleri, kalkıştan 24 saat önce başlar ve uçağın kalkışına iki saat kalana kadar online check-in işlemi gerçekleştirilebilir. Yolcuların uçağın hareketinden en geç 45 dakika önce biniş kapısında hazır olmaları gerekiyor.

Bagaj Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Thomas Cook ile seyahat eden Ekonomi sınıfı yolcuları 1 adet 20 kg’lık bagaj hakkına sahipken Premium sınıfında bagaj hakkı 1 adet 25 kg’lık bagaj ile sınırlandırılıyor. Premium sınıfında Amerika’ya seyahat eden yolculara özel olarak 32 kg’lık 1 bagaj hakkı veriliyor. Ekstra bagaj talebi olan bütün yolcular belirlenen ücretleri ödeyerek bu haktan faydalanabiliyor. Uçağın kalkışından 24 saat önce 10 Pound ödeyerek kayıt yaptıran tüm yolcular, uçuş sonrasında bagaj sırası beklemeden hızlı şekilde bagajlarını teslim alabiliyorlar. Uçak seyahatlerinde el bagajı bulundurmak isteyen Ekonomi sınıfı yolcular 6 kg’lık 1 el bagajı ile uçağa binebilirken Premium sınıfı yolcular maksimum 10 kg ağırlığında 1 el bagajını beraberlerinde bulundurabiliyor.

Koltuk Thomas Cook Airlines Koltuk Seçimi

Check-in esnasında Premium sınıfı yolcular ücretsiz şekilde diledikleri koltuğu seçme hakkına sahipken Ekonomi sınıfı yolcuları 20 Pound ekstra ücret ödeyerek koltuk seçimi yapabiliyorlar.

Diz Mesafesi Thomas Cook Airlines Diz Mesafesi

Thomas Cook uçaklarında Premium sınıfı yolculara özel 50 cm genişliğe sahip koltuklarda film ve televizyon izlenebilen ve radyo dinlenebilen özel ekranlar yer alıyor. Bu ekranlarda USB takılabilen portlar bulunurken yolcular ücretsiz olarak kulaklıkları kullanabiliyor. Premium yolcularına uzun mesafeli uçuşlarda yastık servisi yapılıyor. Standart koltuklarda seyahat eden Ekonomi sınıfı yolcuları ise koltuğa monteli televizyon ekranlarında film izleyebiliyor. Yolcular, ekstra ücret ödeyerek kulaklık satın alabiliyorlar.

Yemek Thomas Cook Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Thomas Cook Havayolları, seyahatlerinde kendilerini tercih eden Premium sınıfı yolcularını hoş geldin ikramı ile karşılarken yolculuk boyunca çay, kahve ve meşrubat servisi gerçekleştiriyor. İngilizlerin dünyaca ünlü şefi James Martin’in hazırladığı menüler uçaktaki usta aşçılar tarafından hazırlanarak yolculara servis ediliyor. Ekonomi sınıfında çay ve kahve ikramının yanı sıra uzun saatler süren yolculuklarda James Martin’in bu sınıfa özel hazırladığı aperatif menüler sunuluyor.

25/08/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Thomas Cook Airlines hakkındaki 1 yolcu görüşü

Genel Değerlendirme 3/5 1
Fiyat/Performans 3/5
Kalkış Saati 3/5
Hizmet Kalitesi 3/5

Yolcu Görüşleri

3
09/08/17

direkt uçus sağladığı için thomas cooku seviyorum! :)

Thomas Cook Airlines için Görüş Bildirin

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da aradığım Thomas Cook Airlines uçuşlarını bulabilir miyim?

Enuygun’da Thomas Cook Airlines uçuşlarını bulabilirsiniz. Enuygun, hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm Thomas Cook Airlines uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Enuygun’dan Thomas Cook Airlines uçak bileti aldım online check-in ve PNR sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

Enuygun’dan aldığınız Thomas Cook Airlines uçak biletleriniz için online check-in işleminizi buradan ve PNR sorgulama işlemini ise bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Enuygun’da Thomas Cook Airlines kampanyalarından faydalanabilir miyim?

Thomas Cook Airlines tarafından düzenlenen tüm aktif kampanyalardan Enuygun’da da faydalanabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızda tüm kampanyaları bir arada inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uçuş listeleme sayfamızda hava yollarının kampanyalı fiyatlarını görebilir ve Enuygun’dan uçak bileti alırken bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Para birimi
x