FVRossiya-Russian Airlines

Ucuz Rossiya-Russian Airlines Uçak Bileti

Hızlı Erişim

FV Rossiya-Russian Airlines Hakkında

Checkin İşlemleri

Rossiya Havayolları personeli, sabah gerçekleştirilen uçuşlarda Business yolcularına sıcak ve soğuk aperatifler ile birlikte zengin bir kahvaltı tabağı sunuyor. Öğle ve akşam yemek vakitlerinde ise 3 farklı sıcak yemekten oluşan menünün yanında tatlı ve meyve servis ediliyor. Meşrubat, çay, kahve ve alkollü, alkolsüz tüm içecekler sipariş edilebiliyor. Yolculukları 1 saatin üzerinde sürecek Business yolcuları, dilerlerse diyet ve vejetaryen menü isteklerini uçuştan 24 saat önce görevlilere iletebiliyor. Kısa uçuşlarda Ekonomi sınıfı yolcularına atıştırmalıklar dağıtılırken 2 buçuk saatin üzerindeki tüm uçuşlarda içerisinde tavuk, sebze ve peynir bulunan sandviçler sunuluyor. 4 saati aşan uçuşlarda ise sıcak yemek ve tatlı veriliyor. Vejetaryen veya diyet menülerinden sipariş verebilmek için uçuşun 4 saatin üzerinde sürecek olması gerekiyor.

Rossiya-Russian Airlines için Görüş Bildirin

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da aradığım Rossiya-Russian Airlines uçuşlarını bulabilir miyim?

Enuygun’da Rossiya-Russian Airlines uçuşlarını bulabilirsiniz. Enuygun, hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm Rossiya-Russian Airlines uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Enuygun’dan Rossiya-Russian Airlines uçak bileti aldım online check-in ve PNR sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

Enuygun’dan aldığınız Rossiya-Russian Airlines uçak biletleriniz için online check-in işleminizi buradan ve PNR sorgulama işlemini ise bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Enuygun’da Rossiya-Russian Airlines kampanyalarından faydalanabilir miyim?

Rossiya-Russian Airlines tarafından düzenlenen tüm aktif kampanyalardan Enuygun’da da faydalanabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızda tüm kampanyaları bir arada inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uçuş listeleme sayfamızda hava yollarının kampanyalı fiyatlarını görebilir ve Enuygun’dan uçak bileti alırken bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Para birimi