FVRossiya-Russian Airlines

Ucuz Rossiya-Russian Airlines Uçak Bileti

FV Rossiya-Russian Airlines Hakkında

Rossiya Airlines, Rusya’nın Saint Petersburg şehri merkezli bir havayolu firmasıdır. Pulkova Havaalanı’nda Moskova Uluslararası Havaalanı ve Rostov Haavalanı'nda da merkezleri vardır. İlk olarak 1932 yılında kurulmuş İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra ise Moskova ile Leningrad yani St. Petersburg arasında seferler yapmaya başlamıştır. 2000 yılında ise Rossiya şirketiyle birleşmesine karar verilmiş. Rus şehirleri, eski Doğu bloğu ülkeleri, İsveç, Norveç gibi İskandinav ülkelerine seferler düzenler. 58 destinasyona uçuşu vardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da aradığım Rossiya-Russian Airlines uçuşlarını bulabilir miyim?

Enuygun’da Rossiya-Russian Airlines uçuşlarını bulabilirsiniz. Enuygun, hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm Rossiya-Russian Airlines uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Enuygun’dan Rossiya-Russian Airlines uçak bileti aldım online check-in ve PNR sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

Enuygun’dan aldığınız Rossiya-Russian Airlines uçak biletleriniz için online check-in işleminizi buradan ve PNR sorgulama işlemini ise bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Enuygun’da Rossiya-Russian Airlines kampanyalarından faydalanabilir miyim?

Rossiya-Russian Airlines tarafından düzenlenen tüm aktif kampanyalardan Enuygun’da da faydalanabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızda tüm kampanyaları bir arada inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uçuş listeleme sayfamızda hava yollarının kampanyalı fiyatlarını görebilir ve Enuygun’dan uçak bileti alırken bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Para birimi