Ucuz Onur Air Uçak Bileti

 

Onur Air Hakkında

Türk havacılık sektöründe ilklere imza atma misyonunu ilke edinen Onur Air, 30 uçaklık filosu ve 7018 koltuk kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketidir. 1992 yılından bu yana üstün hizmet kalitesini ön planda tutarak havacılık sektöründe güvenle hizmet veren Onur Air, 2003 yılından itibaren de uluslararası uçuşlarınının yanına tarifeli iç hat uçuşları eklemiştir. Türkiye'nin en büyük özel havayolu şirketi olan Onur Air günümüzde dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 12 noktaya sefer düzenlemektedir. Türkiye’de EN9110:2005 Kalite ve Standardizasyon Belgesi’ne sahip ilk ve tek havayolu kuruluşu olan Onur Air; uçuş güvenliği, zamanında operasyon ve uygun fiyatlı uçuş politikasıyla yolcularına daima değer katarak sürekli büyümektedir.

Onur Air Seferleri

OnurAir, iç hatlarda İstanbul’dan; Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Malatya, Samsun ve Trabzon’a karşılıklı seferler yapan Onur Air, sefer yaptığı şehirlerin bir kısmında kendi teşkilatını kurarken, bir kısmında da Genel Satış Acenteleri kanalı ile örgütlenmiştir. 14 Mayıs 1992 tarihinde uçuş hayatına başlayan Onur Air üstün hizmet kalitesini ön planda tutarak uluslararası uçuşlarla havacılık sektöründe güvenle hizmet vermektedir. Onur Air günümüzde dış hatlarda tarifesiz uçuş sistemiyle 20 ülkede 80 noktaya sefer düzenlemektedir.

Onur Air Uçak Biletleri

Enuygun.com uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı Onur Air seferlerine ulaşabilir, kalkış-varış bilgilerini okuyabilirsiniz. Onur Air bilet fiyatlarını inceleyerek size en uygun ve en ucuz uçak bileti için rezervasyon yaptırabilir ve uçak bileti satın alabilirsiniz.

Onur Air Uçuş Bilgisi

Fiyat:
3.0
Kalkış Saati:
3.5
Hizmet Kalitesi:
3.0

Yorumlar

 1. artin nouri   21/02/17

  cok iyi

 2. ŞAHİN BİRİNCİ   26/01/17

  Onur Air saglamış oldugu kolaylıklardan ve uygun ulaşımından dolayı cokcok teşekkürler ederiz ucuza ucup birde hobidi gırtlat herşeyi yemek isteyenler var ayıptır bu fiyata dolmuşa bindirmiyorlar adamı utanın yazdıklarınızdan kendini bilmez benciller dolmuştada cay ikramı beklersiniz iki lira verdik dolmuşta cay ikramı yok kafedede bir bardak caya beş lira ödedimi cok güzel hizmet dersiniz benciller başka kapıya.

 3. ikram kadazat   29/12/16

  Mükemmel havayolu ben gayet memnunum beleşçi toplum hem ucuz hem ikram olsun istiyor yok öyle birşey

 4. İsimsiz Kullanıcı   05/10/16

  Hiç memnun değilim. Fiyatları düşürüyorlar sonra arkadan başka şeylerle fazla fazla acısını çıkarıyorlar.

 5. MUHARREM ASLAN   27/09/16

  UCUZBILET DIYE ALDIK CHECKIN IÇIN 15TL ALDI EKSTRA ONUR HAVAYOLLARI. ALANA GITTIK BEKLIYORUZ 2 SAAT ROTARLA KALKTIK, UCAGA BINDIK YEMEK IKRAMI YOK ONURU KESINLIKLE TAVSIYE ETMIYORUM!

 6. Mustafa Aksoy   23/09/16

  Onurair fiyatı ucuz diye aldim keşke yorumları okusaymışım!! İlk golü ESNEK biletimi değiştirmek için 97 TLcik istediklerinde yedim, peki dedim sonuçta tatil bu, hamama giren terler. Onur havayolları 2. gölünümü online-checkin için para isteyerek attı bana. Aldığım biletin fiyatının üstüne bir 15 TLcik!!! ekleyiverdim. Sonra havaalanına gidip 2 saat rötar yedğimde aldığım poğaça çay fiyatını da ekliyorum bi 20 TLcik! içerde zaten ücretsiz ikram yok onu saymıyorum bile. Diğer havayollarının ücretsiz verdiği hizmetlerden bir sürü para alıyorlar. En baştan durumu bilseydim paşa paşa Thy ile uçardım, hiç de bozulmazdı sinirlerim.

Havayolunu değerlendir
Fiyat:
Kalkış Saati:
Hizmet Kalitesi:
0/1500
x