Kemerovo Uçak Bileti Ara

Kemerovo Hakkında

Rusya Federasyonu’nun güneyinde yer alan Kemerovo, Tom Nehri kıyısına kurulmuş küçük bir kent. Kutnetsk Dağları'nın eteklerinde bulunan Kemerovo, geçmişten bugüne büyük bir kömür arazisi üzerinde yer alıyor. Bölgenin en önemli geçim kaynaklarından biri olan kömür sanayisinin merkezi sayılan Kemerovo'da kömür madeninde yaşamını yitiren madencilerin anısına dikilen anıtlar da ziyaretçiler tarafından ilgi görüyor.

Büyük şehirlere çok yakın olmasa da direkt ve aktarmalı seferlerle ülkenin birçok bölgesine bağlanan Kemerovo'da doğal yaşam çok iyi korunmuş. Bölgede çıkacağınız küçük gezintilerle bu doğal güzellikleri daha yakından görebilir ve özellikle doğa fotoğrafçılığına ilgiliyseniz harika kareler yakalayabilirsiniz. Karasal iklimin hakim olduğu kentte yıl boyu serin bir hava hakim. Buraya kış aylarında gelmeyi planlıyorsanız yanınıza soğuktan koruyan giysiler almanızda yarar var. Yaz aylarında ise soğuk hava etkisini yitiriyor ve yerini daha ılıman bir iklime bırakıyor.

Havalimanından Kemerovo Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kemerovo uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Kemerovo varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Kemerovo uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Kemerovo uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Kemerovo uçuşları Kemerovo Havalimanı'na düzenleniyor.

Kemerovo Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Pzt
16ºC
29ºC
Pzt
Sal
15ºC
28ºC
Sal
Çar
15ºC
27ºC
Çar
Per
16ºC
26ºC
Per
Cum
16ºC
28ºC
Cum
Haritada Görüntüle
Kemerovo Hakkında Daha Fazla
Kemerovo Alternatif Ulaşım
Para birimi
x