4UGermanwings

Ucuz Germanwings Uçak Bileti

Popüler Germanwings Yurt Dışı Uçuşları

4U Germanwings Hakkında

Almanya'nın ucuz uçuşlar sağlayan havayolu şirketi Germanwings'in merkezi Köln'dedir. 1997 yılında Eurowings'in bir kolu olarak kurulan firma 2002 yılından itibaren ayrı bir havayolu şirketi olarak yoluna devam etmiştir. 2000'den fazla çalışanı olan Germanwings Hava Yolları, 2013 yılında 16 milyon yolcuyu taşımıştır. 100'den fazla bölgeye uçuş gerçekleştirmektedir.

Germanwings Uçak Seferleri

Germanwings Hava Yolları; İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya'dan Avrupa'ya uçuşlar gerçekleştirmektedir. Alman firma özellikle yaz aylarında Antalya, İstanbul gibi turistik merkezlere turistleri taşımaktadır. Yaz aylarında Türkiye'den Almanya'ya gidişlerde ucuz bilet bulma şansınız çok fazladır.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da aradığım Germanwings uçuşlarını bulabilir miyim?

Enuygun’da Germanwings uçuşlarını bulabilirsiniz. Enuygun, hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm Germanwings uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Enuygun’dan Germanwings uçak bileti aldım online check-in ve PNR sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

Enuygun’dan aldığınız Germanwings uçak biletleriniz için online check-in işleminizi buradan ve PNR sorgulama işlemini ise bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Enuygun’da Germanwings kampanyalarından faydalanabilir miyim?

Germanwings tarafından düzenlenen tüm aktif kampanyalardan Enuygun’da da faydalanabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızda tüm kampanyaları bir arada inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uçuş listeleme sayfamızda hava yollarının kampanyalı fiyatlarını görebilir ve Enuygun’dan uçak bileti alırken bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Germanwings Künye

IATA kodu: 4U

Kuruluş tarihi: 10/27/2002

Uçak sayısı: 86 uçak

Uçuş noktaları: 66 nokta

Para birimi