Ucuz AtlasGlobal Uçak Bileti

 

AtlasGlobal Hakkında

AtlasGlobal Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve dış hatlarda tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan AtlasGlobal, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Bugün "hayallerin üstünde bir dünya" sloganıyla yurt içi ve yurt dışı seferleri ile hizmet vermektedir. Atlasjet Havayolları adıyla kurulan şirket, 31 Ocak 2015 tarihinde yapılan açıklama ile ismini "AtlasGlobal" olarak güncellemiştir.

AtlasGlobal Seferleri  

Yurt içi ve yurt dışında aşağıdaki destinasyonlara AtlasGlobal güvencesi ve konforuyla uçabilirsiniz.

İç Hat Tarifeli Uçuş Noktaları 

AtlasGlobal Adana, Ankara, Dalaman, Antalya, Bodrum, İstanbul, İzmir havalimanları arasında tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Dış Hat Tarifeli Uçuş Noktaları 

AtlasGlobal Erbil, Lefkoşa Ercan, Mykonos, Tahran, Necef, Pristina, Süleymaniye destinasyonlarına tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

AtlasGlobal Bilet Fiyatları

Enuygun.com uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için AtlasGlobal uçak bilet fiyatları bilgilerine ulaşabilir, uçuş tarifesini inceleyebilir, kalkış-varış bilgilerini okuyabilir ve size en uygun AtlasGlobal bilet fiyatları arasından seçiminizi yaparak dilerseniz rezervasyon ya da satın alma yaptırabilirsiniz.

AtlasGlobal Uçuş Bilgisi

Fiyat:
0.0
Kalkış Saati:
0.0
Hizmet Kalitesi:
0.0

Yorumlar

Havayolunu değerlendir
Fiyat:
Kalkış Saati:
Hizmet Kalitesi:
0/1500
x