Kızıltepe Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Kızıltepe

Kızıltepe Otogarı, Mardin’in Kızıltepe ilçesinde bulunan şehirler arası otobüs terminali. Bölgenin önemli duraklarından bir tanesi olan Kızıltepe Otogarı, doğu – batı yönünde sefer yapan otobüsler için bir mola noktası konumunda. Mardin’e giden ve Mardin’den gelen her otobüsün mutlaka durduğu Kızıltepe Otogarı yılın her döneminde yoğun ilgi görüyor.

Kızıltepe Otogarı hizmet binası bakımından eski olsa da yolcuların her ihtiyacına cevap verecek türden bir terminal olarak biliniyor. Peron sisteminin bulunduğu otogar çok büyük olmasa da yolcuların binecekleri otobüsü kolayca bulabilecekleri bir yapıya sahip. Tesiste ayrıca büfe, lokanta ve hediyelik eşya satan yerler bulunuyor. WC ve mescit ihtiyaçları için de çözüm sunan Kızıltepe Otogarı’nda geniş bir bekleme alanı bulunmuyor. Bu nedenle otobüs firmalarının çoğu yolcuları kendi ofislerinde bekletiyor.

Kızıltepe Otogarı’nda hizmet veren firmalar hem yerel hem de ulusal çapta otobüs firmaları. Mardin’in turistik anlamda ilgi çeken bir yere dönüşmesi sebebiyle artan otobüs seferleri Kızıltepe Otogarı'nın önemini arttırıyor.

Konumu nedeniyle önemli bir terminal olan Kızıltepe Otogarı’na ulaşım da oldukça kolay. Bu nedenle de Kızıltepe Otogarı’nı kullanan yolcular için seferler öncesi otogara ulaşmak kısa sürüyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less