Duhak Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Şehir Merkezinden Duhak Otogarı'na Ulaşım

Duhok merkezine yakın güzel bir konumda yolculara hizmet veren Duhok Otogarı’na hem yürüyerek hem de otobüsler, minibüsler ve taksilerle rahatça gitmeniz mümkün.

Otobüsler

Duhok ana caddeleri, çarşıları, mahalleleri ve merkezi noktalarında duraklarını görebileceğiniz otobüsler, otogara gitmek için yolcuların en çok tercih ettiği ulaşım araçları arasında yer alıyor.

Minibüsler

Bölgesel ulaşım sağlayan minibüslerle Duhok şehrinin ana caddeleri ve mahallelerinin yanı sıra çevre belde ve köylerden de her saat otogara geçebilirsiniz.

Taksi

Taksi hizmeti alarak da hızlı bir yolculukla Duhok Otogarı’na ulaşmanız mümkün. +964 750 483 9783 numaralı taksi servisine 24 saat telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less