THY'den 49 TL'ye kış kampanyası

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

THY’den şimdi bilet alın, kışın tüm Türkiye’ye her şey dahil 49 TL’ye uçun. Kışın ucuza uçmak istiyorsanız biletinizi 22 Temmuz’a kadar almanız gerekli. THY kışın ilk kampanyasını başlattı. Buna göre 16 Temmuz -22 Temmuz tarihleri arasında tüm Türkiye’ye 1 TL’den başlayan fiyatlarla uçabileceksiniz. Vergiler dahil bilet fiyatları 49 TL'den satışa çıktı. Kampanya biletleme tarihi 1 Kasım 2013 ile 31 Mart 2014 tarihlerini kapsıyor. Kampanya dahilinde İstanbul’dan tüm Türkiye’ye 49 TL’ye uçabilirsiniz.

Biletler 1 TL’den satışta

Sizin için uçak bileti sayfamızda bilet araması yaptım ve 1 TL’den satılan promosyon biletlerini gördüm. İstanbul’dan Trabzon, Diyarbakır, Antalya. İzmir, Konya, Kayseri ve diğer şehirlere bilet bulabilirsiniz. Yine Anadolu şehirlerinden İstanbul’da da tek yön kampanya biletlerinden satın alabilirsiniz.

22 Temmuz’a kadar satın almanız gerekir

Bunun için yapmanız gereken tek şey 22 Temmuz’a kadar uçak bileti sayfamıza girerek bilet satın almak. Biletleme tarih aralığına da dikkat ederek biletinizi satın alabilirsiniz. Bu arada promosyon biletleri, yılbaşı dönemi olan 27 Aralık – 2 Ocak 2014 ve sömestr dönemi 24 Ocak – 10 Şubat tarihlerini kapsamıyor.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2044 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar