Ucuz otel rezervasyonu yapabilmek için nelere dikkat edilmeli?

Tatil ve seyahat planlarını yaparken bütçemizin önemli bir kısmını oluşturan otel masraflarını da hesaba katmamız gerekiyor. Güzel otellerde kalmak istemeyen yoktur, fakat onlar da pahalı oluyor. Tabii ki herkesin en iyi otelde en iyi fiyata kalmak hakkı ama bazılarımız ucuz fiyata otelde kalmak için belli çalışmalar yapıyor. Bu yazımızda size ucuz otel bulmak için bazı yöntemler önereceğim.

Devamını Gör

Otel karşılaştırma nasıl bir hizmet sağlar?

Tatil veya seyahat planlarında uçak bileti ile birlikte öncelikli konulardan birisi de kalınacak otel. Karşılaştırma siteleri aracılığıyla size en uygun bütçede olan oteli seçip, kara geçebiliyorsunuz. Otel karşılaştırması yaparken yalnızca fiyatına değil otel ile ilgili birçok konuyu ayrıca göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Otel karşılaştırmasından üst düzey verim almak için yapmamız gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Devamını Gör

Ucuz ve kaliteli oteller nasıl bulunabilir?

İki sene önce tatil yaparken otele dünyanın parasını verip, dilediğim gibi bir tatil yapamadığım için artık bu işi gerçekten ciddiye alıyorum. Atalarımızın da dediği gibi sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yiyor. Geçen sene uygun fiyatla güzel bir tatil yaptım, bu sene de aynı güzellikte bir seyahat planı yaptım. Uygun fiyatta güzel bir otel bulmak için birkaç ipucunu sizinle paylaşayım.

Devamını Gör

Yabancı ülke seyahatlerinde ucuz ve güvenli nasıl konaklayabiliriz?

Seyahat planı yapmak dünyanın en zor işi değil. Herkes kolayca bir seyahat planı yapabilir, internetten uçak bileti alabilir, otellerde konaklama yapabilir. Ama bütçenizi de düşünüyorsanız; seyahatlerinizde hem ucuza hem de güvenli bir şekilde kalmanız için size birkaç ipucu vereceğim.

Devamını Gör