93 TL'den başlayan fiyatlarla Ekim ayı uçak bileti fırsatları

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Ekim ayı deniz tatili yapmak ya da yeni yerler keşfetmek isteyenler için şahane fırsatlar sunuyor. Uçak biletleri ucuzladı, otellerde yer bulamama sorunu yok ve fiyatlar düştü. İçinde hala tatil kıpırtıları hissediyorsan, kasvetli kış aylarına girmeden önce Ekim fırsatlarını kaçırma!

93 TL’den başlayan fiyatlarla İzmir

Ekim ayında 93 TL’de başlayan fiyatlarla İzmir’e uçarak Ege’nin birbirinden güzel tatil beldelerini keşfetmeye ne dersin? Foça’dan, Urla’ya, Çeşme’den Mordoğan’a, Sığacık’tan Kuşadası’na hatta Didim’e kadar geniş bir bölgede ister denize gir, istersen de Efes, Bergama Antik kentleri, Meryem Ana Evi gibi tarihi yerleri gez. Hatta Ege’nin şirin köylerini gezmek bile günlerini alabilir. Ege’nin en güzel köyleri yazısında ayrıntılar var. 93 TL’den başlayan İzmir uçak biletleri için tıkla…

93 TL’den başlayan fiyatlarla Adana

Ekim ayı yazların çok sıcak geçtiği Adana’yı gezmek için en iyi zamanlardan biri. Sıcakkanlı insanların şehri Adana’nın dillere destan kebabını, mezelerini yemek için uygun fiyatlı uçak biletleri de var. Adana’ya gitmişken Saat Kulesi, Sabancı Merkez Camii, Arkeoloji Müzesi, Ulu Camii gibi yerler gezilebilir. Adana manzarasına hakim bir yerde konaklamak istiyorsan, Hilton Oteli tam sana göre. Diğer Adana otel seçenekleri için tıkla. 93 TL’den başlayan Adana uçak biletlerine göz atmaya ne dersin?

93 TL’den başlayan fiyatlarla Antalya

Ekim ayında denize girmek isteyenler için en doğru adreslerin başında Antalya geliyor. Üstelik bu mevsim hem uçak bileti hem de 5 yıldızlı otellerin fiyatları uygun. Daha sakin bir tatil yapmak istiyorsan Kaş ya da Olimpos doğru adres. Ancak büyük gösterişli otellerde tatil yapmak istiyorsan Kemer, Tekirova, Belek bölgesindeki otelleri tercih edebilirsin. Ama Ekim ayında en iyi güneş batımını izleyeceğin yer Side. Tarihle iç içe yaşayan bu şirin belde çevresinde de çok güzel oteller var. Hazırlıklara başlamak için Antalya uçak biletleri burada.

122 TL’den başlayan fiyatlarla Dalaman

Fethiye, Marmaris, Datça ve Göcek deniz tatile yapmak isteyenler bu özlem bir uçak bileti uzaklığında. Marmaris’te İçmeler ve Turunç bölgesinde otel seçenekleri çok. Ya da bir tekne kiralayıp Bozburun’dan mavi yolculuğa çık. Selimiye köyü, Datça diğer seçenekler. Bütçen yetersizse, Palamutbükü’ndeki küçük pansiyonları da deneyimleyebilirsin. Şimdilerde azalan insan kalabalığı buraları daha keyifli hale getiriyor. Dalaman uçak biletlerine göz atıp tatil planlarına başlayabilirsin.

148 TL’den başlayan fiyatlarla Kars

Soğuktan hoşlanmayalar için Kars’ı kışın gezmek zor. Kasım ayından itibaren havalar iyice soğur, kışın eksi 20 derecelere kadar düşer. Öyleyse yurdumuzun doğu sınırında güzel keşifler yapmak için uygun uçak bileti fırsatını kaçırma. Sarıkamış Kayak Merkezi, Kars Kalesi, tarihi Kars evleri, Ani Harabeleri, Çıldır Gölü ve lezzetli peynirlerini tadabileceğin köyler ve daha birçok şey var. Kars’ta seni lezzet dolu harika bir seyahat bekliyor. 148 TL’den başlayan Kars uçak biletleri için tıkla…

205 TL’den başlayan fiyatlarla Mardin

Binlerce yıllık kadim geleneklerin adresi, büyüleyici güzellikteki taş konaklarla süslü daracık sokakların şehri Mardin. Seyahat rotasını çeşitlendirip yeni yerler keşfetmek isteyen ya da daha önce görmüş olsalar da şehrin büyülü sokaklarında yeni yerler bulmak isteyenler için şahane bir tercih. Mardin’in binlerce yıllık havasını solumak ve Mezopotamya ovasına bakmak için otel seçenekleri burada. Gündüzleri gezecek yer çok. Deyrulzaferan Manastırı, Zinciriye Medresesi, Mor Behnam Kilisesi, Kasımiye Medresesi, Ulu Cami, Mor Gabriel Manastırı, Mardin Müzesi, Dara Antik Kenti gibi yerler gezilebilir. Mardin uçak biletlerine göz atmaya ne dersin?

Not: Uçak bileti fiyatları talep doğrultusunda değişkenlik gösterebilir.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2035 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar