Koca bir yılı daha deviriyoruz. 2018’e mini bir tatil kaçamağıyla son verme fikri kulağa hoş gelmiyor mu? Uçak bileti fiyatları da, otel fiyatları da ucuz. Belki Antalya’da kısa bir dinlenme molası, Antep’te yemek turu, Hatay’da kültür turu. 63 TL’den başlayan Aralık fırsatlarına göz atıp kendine rota çizmeye ne dersin?

Antalya’da konforlu ve uygun fiyatlı tatil

63 TL'den başlayan Aralık fırsatları

Antalya’da otellerin birçoğu kışın da kapanmıyor. Konforlu sıcak sulu açık kapalı havuzların, gol sahalarının olduğu bu lüks otellerde fiyatlar Aralık ayında oldukça uygun. E uçak bilet fiyatları da 63 TL’den başlayınca, gitmemek için kendimi zor tutuyorum. Antalya uçak biletlerine göz atabilirsin.

Hatay’da 66 TL’ye kültür ve lezzet dolu yolculuk

63 TL'den başlayan Aralık fırsatları

Ülkemizin farklı havaya sahip binlerce yıllık tarihiyle dikkat çeken şehri Hatay benim gidip de etkilendiğim şehirlerden biri. Her sokak köşesinden tarihi bir yapı çıkıyor. Üç semavi dinin kutsal mekanlarının bulunduğu Hatay’da lezzetine doyamayacağın şahane yemekler yiyeceğinin garantisini de verebilirim. 66 TL’den başlayan Hatay uçak biletlerine göz atıp programını yapmaya ne dersin?

Konya’da Şeb-i Aruz’da Mevlana’yı anıyoruz

63 TL'den başlayan Aralık fırsatları

Mevlana ölümünü vuslata ermek olarak adlandırdığı Aralık ayında her yıl anılıyor. Konya’da Mevlana’nın türbesinde ve adına açılmış kültür merkezinde özel programlar yapılıyor. Bu yıl 7-17 Aralık tarihleri arasında Mevlana için özel programlar yapılıyor. Bu dönemde Konya’ya yerli yabancı çok sayıda turist geldiğini hatırlatayım. Biletini almak için acele edin. Konya uçak biletleri 66 TL’den başlıyor.

Kebabın diyarı Adana’ya 50 TL’ye uçak bileti bulmak mümkün

63 TL'den başlayan Aralık fırsatları

Boğazına düşkünler için gurme yolculuğu yapabilecekleri bir başka şehir de Adana. Tabi Adana’ya sadece yemek için gidilir demek haksızlık olur. Adana’ya uygun fiyatlı uçak bileti bulmak mümkün. Adana’da gezilecek yerler galerisine bakıp seyahat programı yapabilirsin.

92 TL’den başlayan fiyatlarla Kıbrıs

63 TL'den başlayan Aralık fırsatları

Kışın Kıbrıs’ın ılıman havasında konforlu bir tatil yapmak isteyenler için Aralık ayına özel çok uygun fiyatlı biletler var. Aralık ayı için Girne tarafındaki otelleri seçmek daha doğru olacaktır. Bellapais Manastırı, başkent Lefkoşe, Girne Limanı gibi yerler gezilebilir. 92 TL’den başlayan Kıbrıs uçak biletlerine göz atmak için tıklayın…

Tuğba Hacıbayramoğlu
2315 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.