Pamukova Araç Kiralama

Pamukova Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Pamukova
Sakarya Pamukova Hakkında

Sakarya'nın her köşesi farklı bir güzellikle çevrili ilçesi Pamukova, şehir merkezine yaklaşık 45 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Komşu büyük şehirlerden de çok ziyaret edilen birçok doğa harikası ve tarihi hazineyi gezme şansı bulabileceğiniz Pamukova’da araç kiralayarak keyifli bir gezi yapabilirsiniz. Roma döneminde inşa edilen ve günümüze kadar sağlam kalmış surları ile kuleleriyle görülmeye değer bir manzara sunan Paşalar Kalesi’yle gezmeye başlayabileceğiniz Pamukova’da el değmemiş güzellikler içinde dinlenmek için ise Karandere Şelalesi’ne gidebilirsiniz. Sarp kayalar arasından 20 metre yükseklikten dökülen tertemiz sularıyla çok ilgi gören şelalenin çevresinde piknik yapabilir ve doğa yürüyüşleri yaparak tablo güzelliğinde fotoğraflar çekebilirsiniz.

Deniz seviyesinden yaklaşık 1200 metre yükseklikte yer alan ve çevresi çam ormanları, yayla evleri ile küçük göllerle sarılı olan Kırca Yaylası ve kaynak sularıyla da insanları kendine çeken Kaymakam Suyu Yaylası da doğanın içinde huzurlu bir gün geçirmek isteyenlerin Pamukova’da ilk uğraması gereken yerler arasında.

Çocuklu ailelerin de keyifle gezebileceği Saklıgöl Doğal Yaşam Parkı ise ceylan, geyik, kanguru, zebra gibi hayvanların gezdiği bahçeleri, göletleri, yürüyüş yolları, kır bahçeleri ve restoranlarıyla yılın her mevsimi güzel zaman geçirerek dinlenebileceğiniz çok sevilen bir turistik merkez. Esentepe Parkı’nda da tertemiz havada yenilenebileceğiniz gezinizde aracınızla kolayca ulaşabileceğiniz Sapanca Gölü’ne uğrayarak her mevsim büyüleyici tabiat manzaraları izleyebilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular