Seydikemer Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Üst
Üst
Suv
Suv

Seydikemer Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Seydikemer
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Üst, Suv
Kiralama Noktaları1
Popüler Acenteler:Garenta
Muğla Seydikemer Hakkında

Muğla'nın Fethiye ve Ölüdeniz gibi çok sevilen turistik noktalarına yakın konumda yer alan Seydikemer ilçesi, şehir merkezine yaklaşık 140 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Çevresini saran binlerce yıllık antik kentler, devasa kanyonlar ve şelaleler ile gezilecek pek çok özel noktaya sahip olan Seydikemer’e araç kiralayarak hem Muğla'dan kolayca ulaşabilir hem de bölgedeki turistik noktaları konforlu yolculuklarla gezebilirsiniz.

Seydikemer gezinizde ilk uğramanız gereken yerlerden biri bölgenin en önemli doğa sporları merkezlerinden biri haline gelen ve ilçeye 20 kilometre uzaklıkta yer alan Saklıkent Kanyonu. 200 metre yüksekliğindeki devasa sarp kayalarıyla ünlü kanyon; doğa yürüyüşü, kampçılık, kaya tırmanma, dağcılık ve rafting gibi pek çok etkinlikle de insanları kendine çekiyor. Bölgenin görülmeye değer bir tabiat güzelliği olan ve yemyeşil çam ormanları arasından dökülen büyüleyici sularıyla harika fotoğraflar çekme fırsatı sunan Gizlikent Şelalesi’ne de mutlaka uğramanızı öneririz.

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ne dahil edilen Sidyma Antik Kenti ise M.Ö. 14. yüzyıldan günümüze kalan tarihi bir hazine olarak Seydikemer’de çok ziyaret ediliyor. 500 metrelik yükseklikte bir tepe üzerinde yer alan ve etkileyici kalesi, mabetleri, tarihi hamamı ve kilisesi ile unutulmaz bir gezi deneyimi sunan Pınara Antik Kenti de tarih ve kültür turlarıyla çok ziyaret edilen yerler arasında.

Sıcak yaz aylarında kalabalıklardan uzaklaşıp doğanın içinde piknik ve kamp yapmak için ise küçük bir gölete ev sahipliği yapan Gökben Yaylası’na ilçeyi gezerken gidebilirsiniz. Ölüdeniz'in çevresini saran Babadağ eteklerinde yamaç paraşütü yaparak büyüleyici manzaraları kuş bakışı izleyebileceğiniz gezinizde araç kiralayarak kısa bir yolculukla Fethiye sahili, restoranları, eğlence merkezleri ve yöresel ürünler bulabileceğiniz ünlü çarşılara da kolayca ulaşabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular