Muğla Milas Araç Kiralama

Milas Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Milas
Muğla Milas Hakkında

Muğla’nın en sevilen turistik ilçesinden biri olan Milas; çarpıcı doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle her yıl binlerce insanı kendine çekiyor. M.Ö. 10. yüzyıla kadar uzanan 5000 yıllık etkileyici bir geçmişe sahip olan ilçe, antik çağlarda görkemli Karia ve Likya uygarlıklarına ev sahipliği yapmış. Milas’ın her köşesinde farklı dönemlerinden kalan tarihi hazinelerle karşılaşmanız mümkün. Sessiz ve huzurlu atmosferini yıl boyu korumayı başaran Milas, aynı zaman her bütçeye uygun otelleri ve zeytin ağaçlarıyla çevrili Ören Plajı, Akbük Koyu, Zeytinlikuyu Plajı, Güllük Plajı, Manastır Plajı gibi büyüleyici plajlarıyla keyifli bir deniz tatili yapabileceğiz çok özel bir yer.

Açık hava müzesini andıran Milas’ta sarp kayalara oyulmuş evleri ve etkileyici kalesiyle ünlü Termessos Antik Kenti, Santorini Adası Tera Yanardağı’nın patlamasıyla 3000 yıl önce küller altında kalmış manzaralarını görebileceğiniz İasos Antik Kenti, M.Ö. 5. yüzyıldan günümüze kalan Labranda Antik Kenti ve Latmos Dağı eteklerinde muhteşem fotoğraflar çekebileceğiniz Herakleia Antik Kenti’ni keşfe çıkabilirsiniz. İlçenin tarihi ve kültürel zenginlikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ise Milas Arkeoloji müzesine uğrayabilirsiniz.

Kolayca kendinize en uygun aracı kiralayarak konforlu yolculuklarla gezebileceğiniz Milas’ta el değmemiş güzellikleriyle yılın her mevsimi insanları kendine çeken Bafa Gölü Milli Parkı’nda da doğayla iç içe dinlendirici zamanlar geçirebilirsiniz. İlçeye 30 kilometre uzaklıktaki Milas-Bodrum Havalimanı’ndan oteller ve ilçe merkezine rahat gitmek için araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular