Muğla Marmaris Liman Araç Kiralama

Marmaris Liman Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Marmaris Liman
Muğla Marmaris Liman Hakkında

Muğla’nın önemli tatil lokasyonlarından birisi olan Marmaris, aynı zamanda limanı ile de dikkat çekiyor. Bölgede özellikle yat turizmi açısında önemli bir yere sahip olan Marmaris Limanı, turistlerin uğrak noktaları arasında yer alıyor. Liman aracılığıyla yerleşim birimine birçok turist deniz taşımacılığı yoluyla geliyor. Dolayısıyla bu bölge Marmaris için oldukça önemli bir alan oldu.

Marmaris Liman çevresinde bölgeyi gezip, tanıyabileceğiniz, denizin tadını çıkartabileceğiniz birçok alan yer alıyor. Bu mekanların birçoğunun birbirinden uzak olması bir problem olsa da araç kiralama seçeneği ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede hızlı ve kesintisiz bir gezi planı yapabilirsiniz.

Marmaris Liman çevresinde bölgenin tarihini keşfedebileceğiniz gibi doğayı da kucaklayabilirsiniz. Marmaris plajları arasında özel kumları olan Kleopatra (Sedir Adası) Plajı en sık tercih edilen lokasyonlardan birisi. Cennet Adası Plajı, Selimiye, Günnücek Plajı, Çiftlik Plajı, Boncuk Koyu da diğer tercih edilenler arasında yer alıyor. Marmaris tarihini keşfetmek isterseniz Marmaris Kalesi ve Arkeoloji Müzesi, Amos Antik Kenti, Hafsa Sultan Kervansarayı, Dalyan, Loryma Antik Kenti, Physkos Antik Kenti gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Doğal güzelliklerini görmek isterseniz, Turgut Şelalesi ve Fosforlu Mağara mutlaka seyahat rehberinizde bulunmalı.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular