Akyaka Araç Kiralama

Akyaka Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Akyaka
Muğla Akyaka Hakkında

Doğa tutkunları için adeta bir cennet olan ve yılın her mevsimi korumayı başardığı huzurlu atmosferiyle keyifli bir tatil deneyimi sunan Akkaya, ülkemizin keşfedilmeye değer cennet köşelerinden biri. Gökova Körfezi kıyısında uzanan, çevresi Azmak Nehri ve Kadın Azmağı Deresi ile sarılı olan Akyaka, hem doğal güzellikleri hem de binlerce yıllık tarihi hazineleriyle dikkat çekiyor. Muğla merkezine yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta yer alan Akyaka’ya araç kiralama hizmeti alarak kolayca ulaşabilir ve bölgenin güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

İlçeyi gezerken ilk uğramanız gereken yer, çevresini saran el değmemiş yemyeşil güzellikler, balık restoranları, piknik alanları ve yürüyüş yollarıyla ünlü Azmak Nehri. Şifalı suların karıştığı tertemiz suları balık bolluğuna sahip Azmak Nehri’nde her köşesinde çarpıcı manzaralarla karşılaşacaksınız. Azmak Nehri'nde sandal gezileri, balık avlama turları ve doğa yürüyüşlerine katılarak da güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Çarpıcı güzelliğiyle 1. derece sit alanı olarak koruma altına alınan Akbük Koyu da Gökova Körfezi’nin tertemiz denizinin tadını çıkarmak için mutlaka uğramanız gereken yerler arasında. Kadın Azmağı Deresi ise sevimli su samurları, kazları, ördekleri ve ev sahipliği yaptığı onlarca kuş türüyle muhteşem fotoğraflar isteyenlerin keşfetmesi gereken güzelliklerden. Doğa otelleri ve bungalovlarıyla turizm olanakları bakımından gelişmiş olan Akyaka’nın geniş bir alana yayılan güzelliklerini araç kiralama hizmeti alarak keyifle gezebilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular