İğneada Araç Kiralama

İğneada Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:İğneada
Kırklareli İğneada Hakkında

Kırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı olan ve Karadeniz kıyısında uzanan İğneada, Trakya’nın en sevilen doğa tatili cennetlerinden biri. 22 kilometre uzunluğunda ince kumlu geniş bir sahile sahip olan İğneada, hem çevirisini saran el değmemiş doğal güzellikleri hem de tertemiz deniziyle yılın her mevsimi insanları kendine çekiyor. Araç kiralama hizmeti alarak Kırklareli'ye 100 kilometre uzaklıktaki İğneada'ya kolayca ulaşarak bölgenin güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

Büyüleyici İğneada plajında tüm gün denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz beldede tekne gezilerinden balık avlama turlarına, kano safarilerinden dalışlara kadar pek çok etkinliğe katılarak da unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz. El değmemiş güzellikleriyle ünlü Narlıgöl’de fotoğraf safarileri ve doğa yürüyüşlerinin düzenlendiği İğneada'da büyüleyici bir ekosistem olan ve Karadeniz sahillerine doğru uzanan İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı'nda da yılın her mevsimi muhteşem tabiat fotoğrafları çekebilirsiniz.

Deniz seviyesinden 50 metre yükseklikte, 1866 yılında Sultan Abdülmecid tarafından inşa ettirilen simgesel İğneada Deniz Feneri’nde büyüleyici gün batımı manzaraları izleyebileceğiniz gezinizde Zindan Dere Şelalesi ve Sarpdere’nin balık çiftliklerinde yorgunluk atabilir; Dupnisa Mağarası gibi tabiat harikalarına araç kiralayarak kolayca ulaşabilirsiniz. İğneada’da sahil kenarında sıralanan balık restoranları, kafeleri, kır bahçeleri ve her bütçeye uygun oteller bulabilir; Trakya ve Karadeniz'in güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular