Alaçatı Araç Kiralama

Alaçatı Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Alaçatı
İzmir Alaçatı Hakkında

Sadece İzmir'in değil, Türkiye'nin de en önemli su sporu merkezlerinden biri haline gelen Alaçatı, Ege'nin en popüler tatil cennetlerinden biri konumunda. İzmir merkezine sadece 75 kilometre uzaklıktaki Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı beldesi, zengin turizm olanakları ve büyüleyici plajlarıyla her yıl binlerce turisti misafir ediyor. Her biri sanat eserini andıran taş evler arasındaki keyifli geziler yapabileceğiniz Alaçatı’da el yapımı hediyelik eşyalar alabileceğiniz hareketli çarşılar, yol üstü kafeleri ve dünya mutfaklarından lezzetler tadabileceğinizi restoranlar çok ilgi görüyor. Beldede her bütçeye uygun butik otel, apart otel ve pansiyon bulabilirsiniz.

Şifalı kaynak sularının karıştığı ünlü Ilıca Plajı, su sporu merkezlerinin hizmet verdiği Çark Plajı veya Delikli Koy’un tertemiz sularında rüzgar sörfü, yelken ve deniz paraşütü gibi etkinliklerle güzel zaman geçirebileceğiniz Alaçatı’da sahillerde gün batımlarında dinlendirici yürüyüşler yapabilir ve kartpostal güzelliğinde fotoğraflar çekebilirsiniz.

Araç kiralama hizmeti alarak güzelliklerini keşfe çıkabileceğiniz Alaçatı’da fotoğraf çekmekten hoşlananların ilk uğraması gereken yerlerden biri de bazıları restoran ve kafe olarak hizmet veren Alaçatı yel değirmenleri. Doğa yürüyüşleri ve tekne gezilerine katılarak Çeşme Yarımadası’nın gizli koylarını keşfedebileceğiniz Alaçatı’nın ünlü pazarlarına uğrayarak organik ürünler almayı ve yöresel Ege lezzetleri tatmayı da unutmayın.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular