Düzce Araç Kiralama

Araç Kiralama
Rezervasyon Sorgulama
Rezervasyon İptal
car-icon
car-icon

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat

Düzce Araç Kiralama Noktaları

Düzce Hakkında

Türkiye’nin en yeni ili olan Düzce, Batı Karadeniz Bölümü içerisinde konumlanıyor.  İklim olarak tipik Karadeniz İklimi özelliklerini taşıyan Düzce’de yumuşak ve nemli bir hava görülür. Anadolu’nun kadim medeniyetlerinden Hititler ile başlayan tarihi ilerleyen dönemlerde farklı devletlerin egemenliği altına girmesi ile farklı bir yol aldı. Özellikle doğası ile öne çıkan Düzce’de Samandere Şelalesi Tabiat Anıtı turistler ve gezginler tarafından en fazla ziyaret edilen alanlar arasında yer alıyor. Düzce, kültürel olarak da gelişmiş bir kent. Özellikle Karadeniz kültürünün şehirde hakim olduğu net bir şekilde görülebiliyor.

Düzce’ye gittiğinizde doğa, tarih ve buna bağlı olarak gelişen kültür sizi karşılıyor. Şehrin ve ilçelerin her noktasında ayrı bir keşif noktası bulunuyor. Bu yerleri rahat bir şekilde gezebilmek için mutlaka araç kiralama seçeneğini değerlendirmelisiniz.

Düzce’yi ortalama iki günde gezebilirsiniz. Kentin popüler alanları arasında Toptepe ve Ceneviz Kalesi Plajı yer alıyor. Bunun dışında, Çuhallı Plajı, Paşalar Plajı, Melen Çayı, Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı, Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı, Yoğunpelit Mengen Şelaleleri, Aktaş Şelalesi, Saklıkent Şelalesi, Kayadibi Porsuk Ağacı Tabiat Anıtı, Yılançatı Kanyonu Tabiat Parkı, Kurugöl Tabiat Parkı, Akçakoca Ceneviz Kalesi, Konuralp Türbesi, Mermer Köprü, Konuralp Antik Kenti Tiyatrosu, Konuralp Müzesi mutlaka ziyaret edilmeli.

 

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz araç kiralama seçeneklerini nasıl sunuyor?

Türkiye’nin seyahat sitesi Enuygun, araç kiralamak istediğiniz destinasyona göre farklı araç kiralama firmalarının tekliflerini karşılaştırır ve listeler. Listelenen araçları; fiyata göre artan ya da azalan, firmaya göre ya da tavsiye edilene göre sıralamayı tercih edebilirsiniz. Kiralama şirketi, vites tipi, yakıt tipi ve araç markası gibi filtrelerle tercihlerinize göre sıralama yaparak kendinize en uygun aracı bulabilirsiniz.

Enuygun, araç kiralama işlemlerimin güvenliğini nasıl sağlıyor?

Enuygun üzerinden yaptığınız işlemlerin hepsi, SSL sertifikası ile güvence altındadır. Ayrıca araç kiralarken ödeme adımındaki işlemleriniz için 3D Security güvencesi de sunulur.

Enuygun’da hangi marka araçları kiralayabilirim?

Enuygun’da Audi, Mercedes Benz, Jeep, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Opel, Nissan, Renault, Peugeot, Volkswagen ve Seat gibi markaların araçlarını kiralayabilirsiniz.

Enuygun’da nasıl araç kiralayabilirim?

Enuygun’dan araç kiralamak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Kiralık aracınızı almak istediğiniz noktayı, alış ve bırakış tarihini girdikten sonra farklı araç kiralama firmalarının tekliflerini karşılaştırabilir, size uyan aracı seçerek güvenle kiralayabilirsiniz.