Edremit Araç Kiralama

Edremit Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Edremit
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Suv
Kiralama Noktaları8
Popüler Acenteler:Emr
Edremit Hakkında

Edremit, Ege Denizi kıyısında bulunan Balıkesir’in bir ilçesi. Ekonomik olarak zeytincilik ve turizmin hâkim olduğu Edremit Altınoluk ve Akçay gibi çok önemli bölgeleri sınırları içerisinde barındırır. Antik çağlarda Adramytteion adıyla da bilinen Edremit’te eski çağlardan bugünlere ulaşan pek çok kalıntı bulmak mümkün. Pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Edremit bu özelliğini turistik bir zenginlik olarak kullanır. İlçe yazın gelen turistler sayesinde özellikle bu mevsimde kalabalık oluyor. Alan bakımından çok büyük olmasa da gezilecek yerler bağlamında önemli noktaları bulunan Edremit’te zaman geçirmenin en ideal yolu araç kiralayarak bölgeyi keşfetmek olacak. Akçay ve Altınoluk Plajları gibi birbirinden özel noktaları bulunan Edremit’in gece hayatı da oldukça hareketli.Bu yönüyle araç kiralama hizmetinin önem kazandığı Edremit’te siz de araç kiralayarak daha konforlu bir tatil geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra Edremit'e 1 saat uzaklıkta bulunan Cunda Adası'nı ve yarım saatlik uzaklıkta yer alan Hasan Boğuldu Şelalesini araç kiralama seçeneklerinden faydalanarak keşfedebilirsiniz.  

Balıkesir Edremit'te Araç Kiralayacaklar İçin İpuçları

Araç modeli: Edremit sahil şeridinde yer alan bir ilçe olduğu için hem sahil kenarı hem de kırsal ve dağlık akanlara uygun araçlar tercih edebilirsiniz. Plajlara ve müze ören yerlerine ulaşım için Sedan modeli araçlar tercih edebilirsiniz.

Yakıt türü: Kısa mesafelere ulaşım sağlaraken pek sorun olmasa da Kazdağları gibi uzak mesafede yer alan ve virajlı dik yokuşlu yolları olan destinasyonlar rotanızda sık sık yer alıyorsa dizel ya da hibrit araçlara yönelebilirsiniz.

Vites: Şehiriçi kullanımlarda otomatik vitesli araçlarla konforlu ve rahat sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Trafik durumu: Edremit yaz tatili sezonunda yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Yazın plaja giden sahil yolları ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu merkeze yakın yollar trafik sıkışıklığının yaşandığı yerler.

Güvenlik: Edremit dağlık vir alanda yer aldığı için virajlı dağ yolları yer yer yokuşlu güzergahlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumlarda aracınızın tabanının yerden yüksek olmasına özen göstermelisiniz.

Önemli: Aracınızı teslim almak için yanınızda ehliyetiniz, kimliğiniz ve adınızın yazdığı bir kredi kartı bulunmalı. Ayrıca depozitoyu ödemek için araç rezervasyonunu yaptığınız ve üzerinde kendi adınızın yazılı oldığu kredi kartını göstermelisiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular