Udine Uçak Bileti Ara

Udine Hakkında

İtalya’nın Friuli-Venezia Giulia bölgesinde bulunan Udine şehri, merkez konumunda olma özelliğini taşıyor. Adriyatik Denizi ve Alp Dağları’na yakın olan şehir, Solvenya sınırından 40 kilometre uzaklıkte yer alıyor. 2006 verilerine göre yaklaşık 96 bin kişilik bir nüfusa sahip olan şehirde, yoğun olarak İtalyanlar yaşıyor. İtalyanların dışında Avrupalı milletlerden vatandaşların da yaşadığı şehirde, ayrıca Afrikalılar da bulunuyor.

Önemli bir iş merkezi konumunda olan şehir, birçok iş merkezine sahip olmakla birlikte, demir ve mekanik endüstrisinde ilerleyen bir çizgiye sahip. Her yıl Udine’deki tren istasyonundan yaklaşık 7 buçuk milyon insan şehri ziyarete geliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Udine uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Udine varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Udine uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Udine uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Udine uçuşları Campoformido Havalimanı'na düzenleniyor.

Udine uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekiyor mu?

Evet, Udine uçak bileti satın almak için yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Udine Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cmt
11ºC
17ºC
Cmt
Paz
12ºC
16ºC
Paz
Pzt
8ºC
16ºC
Pzt
Sal
7ºC
18ºC
Sal
Çar
7ºC
20ºC
Çar
Haritada Görüntüle
Udine Alternatif Ulaşım
Para birimi