Tübenkama Uçak Bileti Ara

Sizin için Seçtiğimiz Tübenkama Varışlı Uçuşlar

* Uçak bileti fiyatları anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Tübenkama Hakkında

Rusya'nın Tataristan Özerk Yönetimi'ne bağlı olan şehir, çok büyük bir kent olmasa da bölgenin en önemli merkezlerinden biri olarak anılıyor. Yıl boyu sıcaklıkların düşük seviyelerde izlediği kentte yaz ayları daha sıcak ve ılıman geçiyor. Kentte hizmet veren Begişevo Havalimanı'ndan ise başta Rusya'nın başkenti Moskova ve St. Petersburg olmak üzere ülkenin önemli kentlerine ulaşmak mümkün. 

Tübenkama adıyla da bilinen kentte hem Rusya'nın hem de Avrupa'nın en büyük kimya fabrikalarından biri faaliyet gösteriyor. Fabrika sayesinde şehrin sanayisi ve ticari yaşamı da oldukça gelişmiş durumda. Kentin konumu ve iklimi nedeniyle ziyaret için en uygun dönem ise havaların ısınmaya başladığı ilkbahar ve yaz ayları.  

Havalimanından Tübenkama Şehir Merkezine Ulaşım

Tübenkama olarak da bilinen Nizhnekamsk, Rusya'ya bağlı Tataristan Özerk Cumhuriyeti'nin en önemli merkezlerinden biri. Şehre yaklaşık 21 kilometre uzaklıkta konumlanan Begişevo Havalimanı ise orta büyüklükte bir havalimanı. Buradan başkent Moskova ve St. Petersburg gibi büyük şehirlere uçmak mümkün. Çok büyük ve gelişmiş bir havalimanı olmayan Begişevo Havalimanı'ndan yapacağınız yolculuklardan önce ve sonra yararlanabileceğiniz küçük bir büfe bulunuyor.

Ulaşım alternatifleri arasında ise taksiler, havalimanı servisleri ve araç kiralama var. Havalimanı önünde hazır bekleyen taksilerden birine binerek Nizhnekamsk kent merkezine hızlıca ulaşmanız mümkün. Ayrıca yılın belirli dönemlerinde hizmet veren havalimanı otobüslerini kullanabilir, araç kiralayabilir veya otelinizin sunduğu servis olanağından yararlanabilirsiniz.

Otobüs

Nizhnekamsk Begişevo Havalimanı'ndan kentin merkezine ulaşım sağlamanın en ekonomik yolu otobüsleri kullanmak. Ancak bu otobüsler yılın her dönemi ve günün her saatinde hizmet vermiyor. Yola çıkmadan önce otelinizle görüşüp detaylı bilgi aldıktan sonra eğer varsa otobüsleri kullanarak kent merkezine kadar ulaşmanız mümkün.

Taksi

Havalimanından şehre ulaşmanın en hızlı ve garantili yolu taksiler. Havalimanında taksi bulmak hem kolay hem de bu araçların fiyatları oldukça uygun. Nizhnekamsk'da taksiye binmeden önce şoförle pazarlık yaparak ödeyeceğiniz tutarı bir miktar indirme şansınız da var.

Araç Kiralama

Nizhnekamsk'da havalimanından şehre araç kiralayarak da ulaşabilirsiniz. Araç sayısı kentte fazla olmayabilir. Bu nedenle yola çıkmadan önce mutlaka internet üzerinden rezervasyon yaptırmanız tavsiye ediliyor. Böylece herhangi bir soruna karşı önleminizi önceden alabilir ve havalimanına indikten sonra aracınızı kolayca kiralayarak şehre doğru yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Eğer şehirde araç kiralamayı düşünüyorsanız navigasyon cihazı bulunan bir aracı tercih ederek yolunuzu daha kolay bulabilirsiniz.

Havalimanı Servisleri

Eğer konaklayacağınız otelin bu tür bir hizmeti varsa havalimanı servislerini kullanarak da Nizhnekamsk Havalimanı'ndan şehrin merkezine kadar ulaşmanız mümkün. Havalimanı servisleri özellikle şehri ilk kez ziyaret eden yolcular için en kolay ve kullanışlı alternatif. Bu araçlar sayesinde kısa sürede kent merkezine ulaşabilir ve otelinize yerleşebilirsiniz. Ancak servis için rezervasyon yaptırmadan önce bilet rezervasyonlarınızı tamamlamayı unutmayın. Böylece servis için hem şehre geliş hem de gidiş yolculuğunda rezervasyon yaptırarak daha ekonomik bir yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz.

15/02/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Tübenkama Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
-1ºC
2ºC
Per
Cum
0ºC
3ºC
Cum
Cmt
-3ºC
1ºC
Cmt
Paz
-10ºC
-1ºC
Paz
Pzt
-10ºC
-2ºC
Pzt
Uçuş Süreleri
2s 40dk
3s 10dk
3s 20dk
2s 50dk
2s 50dk
3s 10dk
2s 20dk
Haritada Görüntüle
Tübenkama Hakkında Daha Fazla
Para birimi
x