Tororo Uçak Bileti Ara

Tororo Hakkında

Uganda’nın doğusunda bulunan Tororo şehri, ana belediye olup idari ve ticari merkez konumuna sahip. Şehrin batısındaki Malaba sınırına yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta olan şehir, Uganda ve Kenya sınırı arasında bulunuyor. Uganda’nın baş şehri ve en büyük şehri olan Tororo’da, 2014 verilerine göre yaklaşık 40 bin kişilik bir nüfus yaşıyor.

Hint tapınakları ile bilinen şehir, dünyanın en çok kasırga görülen yerlerinden birisi olarak da biliniyor. Mineral kaynakları açısından zengin olan şehirde, dünyanın en yüksek fosfor rezervi bulunuyor. Şehirde birçok Katolik, Protestan ve Pentekostal kilisesi bulunmakla birlikte, en önemlileri St Peter’s Katolik Kilisesi ile Uganda St. Peter’s Kilisesi olarak sayılabilir. Pakwach’ten Soroti’ye ve Kasese’den Kampala’ya gidilmesini sağlayan demiryolu hattına sahip olan şehirde, bir de Tororo Inland Limanı bulunuyor.

Havalimanından Tororo Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Tororo uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Tororo varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Tororo uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Tororo uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Tororo uçuşları Tororo Havalimanı'na düzenleniyor.

Tororo yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Tororo 5 saat, Ankara-Tororo 5 saat 20 dakika, Antalya-Tororo 5 saat, Bodrum-Tororo 5 saat, Gaziantep-Tororo 5 saat, İstanbul-Tororo 5 saat 40 dakika, İzmir-Tororo 5 saat 20 dakika, Trabzon-Tororo 5 saat 30 dakika sürüyor.

Tororo Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
19ºC
32ºC
Per
Cum
19ºC
33ºC
Cum
Cmt
18ºC
33ºC
Cmt
Paz
19ºC
32ºC
Paz
Pzt
18ºC
29ºC
Pzt
Uçuş Süreleri
Haritada Görüntüle
Tororo Hakkında Daha Fazla
Tororo Alternatif Ulaşım
Para birimi