Novorossiysk Uçak Bileti Ara

Novorossiysk Hakkında

Rusya’nın Krasnodar Krayı’nda Karadeniz kıyısında bulunan Novorossiysk’te, yaklaşık 280 bin kişilik bir nüfus yaşıyor. Bir liman kenti olan şehir, Rusya Federasyonu Deniz Kuvvetleri’nin Karadeniz Filosunun başlıca limanı olma özelliğini taşımakla birlikte, “Kahraman Şehir” unvanını alan birkaç şehirden biri. Yirmi dört kırsal yerleşim yeri bulunan şehirde, nemli astropikal iklim yaşanıyor. Yıl içerisindeki en yüksek sıcaklık değeri yaklaşık 23 derece olarak Temmuz ayında görülürken, en düşük sıcaklık değeri yaklaşık 3 derece olarak Ocak ayında görülüyor.

Endüstri şehri olan Novorossiysk’te, çelik, gıda işleme ve eşya üretimi yapılıyor. Bunun yanı sıra şehir etrafında çimento fabrikaları ile kireçtaşı ocakları yer alıyor. Şehir, Denizcilik Devlet Akademisi ve Novorrosiysk Politeknik Enstitüsü’ne ev sahipliği yapıyor. Şehre en yakın havaalanları, 33 kilometre uzaklıktaki Galendzihk Havaalanı, 53 kilometre uzaklıktaki Anapa Havaalanı ve 172 kilometre uzaklıktaki Krasnodar Havaalanı olarak sayılabilir.

Havalimanından Novorossiysk Şehir Merkezine Ulaşım

Krymska Havalimanı, zengin bir havacılık tarihine sahip. Bölgede havacılık faaliyetlerinin gelişmesi ve büyümesinde rol oynayan havalimanı bölgede günlük uçuşlar için ayrıca jet hizmeti sağlayan tek merkez. Taksiyle, otobüsle, bisikletle veya araç kiralanarak havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlanabiliyor.

Araç Kiralama

Krymska Havalimanı'nda bulunan araç kiralama ofislerinden birini tercih ederek araba kiralayabilirsiniz. Bu konuda oteliniz size yardımcı olabilir. Araç kiralayarak havalimanından şehir merkezine 20 - 25 dakika gibi bir sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Krymska Havalimanı önünde bulunan taksi durağından taksiye binebilirsiniz. Krymska Havalimanı'ndan şehir merkezine taksi ile 20 dakika gibi bir sürede ulaşabilirsiniz.

Otel Servisleri

Otel rezervasyonunuz sırasında otelinizin havalimanı ile otel arasında bir transfer seçeneğinin olup olmadığını kontrol etmek sizin yararınıza olacaktır. Transfer durumları söz konusu ise havalimanından şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bisiklet

Eğer sırt çantası ile seyahat ediyorsanız Krymska Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşımınızı bisikletle gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanında bulunan bisiklet istasyonlarından bisiklet kiralayabilirsiniz. Şehir merkezine giden yol boyunca özel bisiklet güzergâhı olduğundan güvenli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

21/03/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Novorossiysk uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Novorossiysk varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Novorossiysk uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Novorossiysk uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Novorossiysk uçuşları Krymska Havalimanı'na düzenleniyor.

Novorossiysk yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Novorossiysk 1 saat 40 dakika, Ankara-Novorossiysk 1 saat 20 dakika, Antalya-Novorossiysk 1 saat 20 dakika, Bodrum-Novorossiysk 1 saat 30 dakika, Gaziantep-Novorossiysk 1 saat 40 dakika, İstanbul-Novorossiysk 1 saat 30 dakika, İzmir-Novorossiysk 1 saat 20 dakika, Trabzon-Novorossiysk 1 saat 30 dakika sürüyor.

Novorossiysk Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Pzt
7ºC
10ºC
Pzt
Sal
4ºC
11ºC
Sal
Çar
2ºC
9ºC
Çar
Per
-2ºC
7ºC
Per
Cum
7ºC
10ºC
Cum
Uçuş Süreleri
1s 40dk
1s 20dk
1s 20dk
1s 30dk
1s 40dk
1s 30dk
1s 20dk
1s 30dk
Haritada Görüntüle
Novorossiysk Hakkında Daha Fazla
Novorossiysk Alternatif Ulaşım
Para birimi
x