Nizhny Novgorod Uçak Bileti Ara

En Ucuz Nizhny Novgorod Uçak Biletleri

Sizin için Seçtiğimiz Nizhny Novgorod Varışlı Uçuşlar

* Uçak bileti fiyatları anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Nizhny Novgorod Hakkında

Sovyetler Birliği döneminde önemli sanayi kentlerinden biri olan Nizhny Novgorod, günümüzde Rusya Federasyonu’nun beşinci büyük şehri. Tüm güzelliğiyle Volga Nehri’nin ortasından geçtiği kent, son yıllarda hızla gelişen teknolojik yatırımlar sayesinde dünyanın en büyük teknoloji firmalarının araştırmalarına ev sahipliği yapıyor.

Bir ilim ve araştırma şehri olan Nizhny Novgorod, aynı zamanda kütüphaneleri, müzeleri ve tiyatrolarıyla önemli bir kültür merkezi. Nizhny Novgorod’da demiryolu taşımacılığı 150 yıllık bir geçmişe sahip. Banliyö trenleri sayesinde şehrin tüm bölgelerine ulaşmak mümkünken, normal ve hızlı trenlerle Rusya’nın büyük şehirlerine gidilebiliyor. 

Havalimanından Nizhny Novgorod Şehir Merkezine Ulaşım

Şehirde metro, otobüsler ve taksiler ise diğer ulaşım seçenekleri. Strigino Havalimanı’nda otobüs ve minibüsler şehre ulaşımda en çok kullanılan araçlar. Araç kiralama firmaları Strigino’da özel araç taleplerini karşılıyor. Taksiler ise tüm gün alternatif olarak havalimanında görev alıyor. 

Taksi

Strigino Havalimanı’nda 24 saat terminal binası önünde bekleyen taksileri kullanarak yaklaşık yarım saatte Nizhny Novgorod’a gidebilirsiniz. Nakit ödemenin yanı sıra kredi kartıyla da ödemeyi kabul ediyor olmaları ekstra bir kolaylık sağlıyor.

Otobüs

Şehir merkezine ulaşımda 20 ve 11 numaralı otobüs hatları hizmet veriyor. Sabah 06:00 ile akşam 21:30 arasında çalışan otobüslerin ücretleri araç içerisinde ödenebiliyor. Otobüsler terminal binası önünde bulunan duraklardan yaklaşık 15 dakikada bir hareket ediyor.

Minibüs

Sadece akşam saatlerinde çalışan 29 ve 46 numaralı minibüsler ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Minibüsler 17:50 ile 23:00 saatleri arasında çalışıyor.

Araç Kiralama

Özel araç kullanmak isteyenler için Strigino Havalimanı’nda üç farklı araç kiralama firması bulunuyor. Europcar, Paulz ve Rentalcars firmaları 24 saat açık. Telefonla ya da internet üzerinden talepte bulunulabildiği gibi ofislerden direkt olarak da araç kiralanabiliyor.

10/03/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Nizhny Novgorod uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Nizhny Novgorod varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Nizhny Novgorod uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Nizhny Novgorod uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Nizhny Novgorod uçuşları Strigino Havalimanı'na düzenleniyor.

Nizhny Novgorod yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Nizhny Novgorod 2 saat 40 dakika, Ankara-Nizhny Novgorod 2 saat 30 dakika, Antalya-Nizhny Novgorod 2 saat 50 dakika, Bodrum-Nizhny Novgorod 3 saat, Gaziantep-Nizhny Novgorod 2 saat 40 dakika, İstanbul-Nizhny Novgorod 2 saat 30 dakika, İzmir-Nizhny Novgorod 2 saat 50 dakika, Trabzon-Nizhny Novgorod 2 saat 10 dakika sürüyor.

Nizhny Novgorod Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cmt
6ºC
10ºC
Cmt
Paz
5ºC
10ºC
Paz
Pzt
5ºC
12ºC
Pzt
Sal
10ºC
16ºC
Sal
Çar
10ºC
21ºC
Çar
Uçuş Süreleri
2s 40dk
2s 30dk
2s 50dk
2s 40dk
2s 30dk
2s 50dk
2s 10dk
Haritada Görüntüle
Nizhny Novgorod Hakkında Daha Fazla
Nizhny Novgorod Alternatif Ulaşım
Para birimi
x