Bogorodskoye Uçak Bileti Ara

Bogorodskoye Hakkında

Doğu Avrupa’dan başlayıp tüm Asya kıtasını kat ederek Pasifik Okyanusu’na kadar ulaşand dünyanın en büyük ülkesi Rusya’nın en uç bölgesi olan Habarovsk, Çin sınırında yer alıyor. Uzak Doğu Federal Bölgesi içerisinde kalan Habarovsk’un iki havalimanından biri de Bogorodskoye kasabasında bulunuyor. Amur Nehri kıyısındaki Bogorodskoye kasabası, Habarovsk’a da 790 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Ülkede iklimi en düzgün noktalardan biri sayılan Habarovsk’ta sıcaklık yıl boyu en düşük -1’i görüyor. Bu sebeple birçok Uzak Doğu bölgesine göre ticareti ve ekonomisi daha canlı olan Habarovsk’ta petrol rafinerisi, demir ve çelik sanayi, ambalaj sanayi ve hafif makine imalathaneleri yer alıyor. Çin sınırında yer almanın avantajıyla şehirde birçok ürün ucuz bir şekilde alıcıyla buluşuyor.

Bölgenin diğer bir özelliği ise dünyaca ünlü Trans Sibirya Demiryolu’nun içinden geçmesi. Turistik açıdan çok fazla bir özelliğe sahip olmayan Habarovks’ta ve Bogorodskoye’nin içinden de geçen Amur Nehri kıyısında tarih öncesi dönemlerden kalan kalıntılar bulunuyor. Bölgeye Rus’ların gelmesiyle Hıristiyanlık da geldi. Bu dönemde inşa edilen kiliseler ile manastırlar Habarovsk bölgesinin de en önemli yapıları olarak ön plana çıkıyor. En önemli yapı ise bölgenin merkez şehri olan Habarovsk şehrindeki Habarovsk Katedrali.

Havalimanından Bogorodskoye Şehir Merkezine Ulaşım

Bogorodskoye Havalimanı şehir merkezine sadece birkaç kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanı çıkışında bekleyen taksilerle çok kısa sürede kent merkezine ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını tercih edenlerdenseniz minibüse benzeyen marşrutkalara da binebilirsiniz. Çok uygun fiyatlı bu araçlar sizi 10-15 dakika içerisinde şehir merkezine ulaştırabilir. Ancak marşrutkalar küçük olduğundan çok sayıda veya büyük boyda bavulunuz varsa tercih etmemelisiniz. Havalimanında araç kiralama firması bulunmadığından otomobil kiralayarak Bogorodskoye kent merkezine ulaşma alternatifi bulunmuyor.

28 Tem 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bogorodskoye uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Bogorodskoye varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Bogorodskoye uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Bogorodskoye uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Bogorodskoye uçuşları Bogorodskoye Havalimanı'na düzenleniyor.

Bogorodskoye yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Bogorodskoye 2 saat 40 dakika, Ankara-Bogorodskoye 2 saat 20 dakika, Antalya-Bogorodskoye 2 saat 40 dakika, Bodrum-Bogorodskoye 2 saat 50 dakika, Gaziantep-Bogorodskoye 2 saat 40 dakika, İstanbul-Bogorodskoye 2 saat 10 dakika, İzmir-Bogorodskoye 2 saat 40 dakika, Trabzon-Bogorodskoye 2 saat 10 dakika sürüyor.

Bogorodskoye Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
6ºC
14ºC
Paz
Pzt
4ºC
13ºC
Pzt
Sal
4ºC
11ºC
Sal
Çar
3ºC
14ºC
Çar
Per
1ºC
12ºC
Per
Uçuş Süreleri
2s 40dk
2s 20dk
2s 40dk
2s 50dk
2s 40dk
2s 10dk
2s 40dk
2s 10dk
Haritada Görüntüle

Yakınındaki Şehirler

Bogorodskoye Alternatif Ulaşım
Para birimi